Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti az alábbiak melyik nevet...

Ti az alábbiak melyik nevet választanátok?

Figyelt kérdés

Csak úgy kíváncsiságból. Nekem nagyon tetszenek azok a nevek, amik "rina"-ra végződnek, és még a többi: Violett, Viola, Ágota, Leila, Lilla, Regina, Roxána, Ninon, Alina, Kolett, Borbála, Mirtill, Lili. Mi a véleményetek ezekről a nevekről? Mi jut róla eszetekbe? Indokokat kérnék.

Előre is köszönöm a válaszokat a válaszadóknak.



2014. jan. 2. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Leila, Lilla. Szép emlékek kötnek egy Lilihez, Leila pedig majdnem Leia a Star Wars-ból:D
2014. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A Violettről egy kis cigánylány az egykori házunk udvarából. A Violáról egy virág. Leiláról egy török hárem. Regináról valami robosztus német nő. Ninonról csak valami fotocikk, fényképezőgép.. mint Nikon. Az Alináról egy erőszakos orosz kislány, a Kolettről egy párizsi utcalány. A Borbála.. hmm.. nem írom le, mert csúnya. Mirtillről még mindig Nádasi A kőszívű ember fiaiból. Liliről meg valami baromfietetés, ahogy libákat hívják vidéken az asszonyok.
2014. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ágota,Lilla,Alina vagy Lili

Vezetéknév függő :)

2014. jan. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Violett - Szép, de nem tetszik. Túlságosan " virágos " név.


Viola - Hasonló, mint az előbbi.


Ágota - Tetszik, mindig egyfajta nyílvessző jut róla eszembe, van benne valami energia, agilitás és energia.


Leila - Sámson és Delila. Nem tetszik, valahogy túl biblikus.


Lilla - A lila szín jobban tetszik, mint ez a név. Szerintem amolyan semmilyen, jellemtelen, tartalom nélküli.


Regina - Nagyzós.


Roxána - Régies.


Ninon - Ezt ne. Olyan, mint amikor a mentő megy el melletted: " níí-nóóó , níí-nóóó " - szerintem egy lánynak ezt a nevet adni gáz.


Alina - Semleges. Semmi extra.


Kolett - Akkor már inkább Nikolett.


Borbála - Kissé durva név. Nem csúf, de valamiért rideg.


Mirtill - Ezt a nevet ki kellene vonni a forgalomból.


Lili - Túl bohókás. Nincs benne tartás.


Előre is elnézést azokért, akiket esetleg megcéloztam. Tudom, hogy mindenkinek van egy neve, amihez valószínűleg már hozzánőtt és megszeretett , ennek ellenére szerintem vannak nevek, amelyek fonetikailag nem a legjobbak.

2014. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül csak a Viola, a Lilla és a Lili nevek tetszenek. Mindhárom azért, mert szépnek találom őket. A többi valahogy nem az én ízlésem, vagy azért mert túl régies, öreges név, vagy mert túl különleges.
2014. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mirtill. Nekem Hadházi László Mirtill cicás előadása jut eszembe róla. Nézd meg! Kifekszel a röhögéstől!!!

Ágota~Ágnes. Valami bő, tarka szoknyás "roma" asszony jut eszembe.

Leila. Egy török háremben hastáncoló fiatal, szexis nő. Nem??

Lilla. Nekem is a szín a lila szín ugrik be.

A Borbála szintén az Ágnessel hasonlatos számomra. A teheneket hívják Borisnak, az alföldön.

Ajánlok egyet: Viktória. Mit szólsz? Erről általában a XIX. században élt angol királynő jut eszébe mindenkinek.

2014. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A normális nevek már kimentek a divatból? o.O
2014. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nekem ezek kozul csak a Lilla, Alina, es kicsit a Lili de akkor inkabb Liliána.

Semelyik sem annyira .. Vannak nagyon sok jo, szep lanynevek.. Mindjuk mindenkinek mas tetszik .. Ami nem baj. Nekem inkabb a kulfoldi lanynevek jonnek be. Pl : Ashley, Devina, Hayley, Rebekah, Vanessa, Bridgit.. Stb..

Bocs ha nem sokat segitettem..

2014. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem a Regina, Roxána, Borbála és a Lili egész szép nevek :) de szerintem fontos, hogy a vezetéknévhez is passzoljon valamennyire. :)
2014. jan. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A Violát adnám, a többit nem igazán
2021. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!