Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ti milyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti milyen típusú lányt választanátok az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Olyat, akire valamilyen szempontból fel tudtok nézni és tisztelitek valamiért, vagy olyat, aki felett dominánsabbnak érzitek magatokat?

Mindkét oldalt meg tudom érteni, de kíváncsi vagyok az okokra :)


2013. febr. 9. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én társat akarok, nem főnököt, és nem alattvalót.
2013. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 panini ***** válasza:
1., azért , mert a második kategóriába tartozók általában eltartatják magukat :D :D :D
2013. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 panini ***** válasza:
amúgy vicceltem, az 1. válaszolónak adok igazat. :D
2013. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nálam nem szempont,de amúgy senki felett nem akarok dominanciát gyakorolni.
2013. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Az első felvetés alapban hülyeség mert a legtöbb nő a férfira szeret felnézni,tehát ha egy férfi kezd el felnézni egy nőre abból elöbb utóbb papucs lesz.Inkább úgy mondanám hogy é legyek a domináns és a nő nézzen fel rám,de a tisztelet ettől függetlenül oda vissza működjön és legyenek dolgok amiben én is feltudok ránézni.
2013. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként alapban hülyeség a kérdés mert mint két félnek tisztelnie kell a másikat és nem dominálni és elnyomni a másikat.Közös nevező legyen meg és jól jöjjünk ki egymással.
2013. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az emberi minimális tisztelet szerintem kijár, oda-vissza. Ha nem, akkor szar került a palacsintába, de olyan lánnyal eleve szóba sem állok és lenézem, aki nem tisztel minimális szinten. Aki annál jobban tisztel, azzal meg nem tudok mit kezdeni, az nyilván valami illúzióba ringatta magát.
2013. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!