Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szimpatikus vagyok nektek az...

Szimpatikus vagyok nektek az elmondottak alapján? 15/L

Figyelt kérdés
Kék szem,barna haj,közepes testalkat,kb.165cm magas vagyok és 55kg. Szeretek kirándulni,festeni,olvasni,jó koncertekre és fesztiválokra járni,de alapjáraton nem vagyok az a bulizós típus.(Most lehet,hogy itt egyesek begyepesedettnek fognak titulálni),de leginkább klasszikust és jazzt hallgatok.Szeretem a vicces és nyílt embereket és én is próbálok az lenni.Gondolom ennyiből nem igazán lehet megállapítani,de azért kíváncsi lennék.:)
2014. jan. 2. 23:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%

Most őszintén, ír neked valaki erre a 3 mondatra valamit, tökmindegy, szimpatikus, vagy nem, ennyiből tényleg nem lehet semmi érdemlegeset írni, de ha mégis, komolyan érdekel, mire mész vele?

Mit számít, hogy valaki totál ismeretlenül bármit ír erre?

2014. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A külső nem számít, teljesen felesleges volt leírnod :P :)

Minden vagy, csak begyepesedett nem, szóval nem kell attól tartanod, hogy valaki annak tart. Ez alapján a rövid leírás alapján szimpatikus vagy, bár nem tudtunk meg semmit a negatív tulajdonságaidról, bár hacsak nem kifejezetten irritálóak, akkor nem hiszem, hogy változtatnának a végeredményen :)

2014. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Meglepődtem a jazz-en :) Elég ritkán hallgatnak olyat, főleg korunk csodái ... 15 évesen nem is kell hogy neked annyira bulizós kedved legyen . De ez az én véleményem én 18 éves vagyok szeretek bulizni, és ha van rá lehetőségem megyek is, és rendszeresen jól megnézem mikor 13-14-15 évesek vannak a helyen xD...
2014. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat,tényleg nem gondoltam végig.

Akkor pár negatív tulajdonság:Könnyen befolyásolható vagyok,sok dolgot a szívemre veszek és (bár írtam,hogy próbálok nyílt ember lenni) nehezen nyílok meg mások előtt.

Esetleg aki szeretné,annak küldök privátban képet.:)

2014. jan. 2. 23:56
 5/16 anonim ***** válasza:
Küldjed! :)
2014. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Ide is küldheted :)
2014. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Igen, szimpatikus vagy. Bár én csak ritkábban hallgatom a két említett zenei stílust, viszont mindenképp jól esett olvasni. Kreatívnak gondollak és érdeklődőnek, amik szintén pozitív tulajdonságok. 20/f
2014. jan. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
52%

Nagyon szimpatikus lány vagy

Én kérnék egy képet. 16/f

2014. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Festményeidről kaphatunk képed esetleg?
2014. jan. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is küldhetsz képet és én is kíváncsi lennék a festményeidre :)

2. vagyok

2014. jan. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!