Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én utálom nagyon, ha...

Csak én utálom nagyon, ha valakivel levelezni vagy chatelni próbálok, és szűkszavú,1-2 vagy maximum néhány szavas válaszokat ad?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is rühellem. Ilyenkor arra gondolok, hogy nem is akar velem beszélgetni. Volt olyan, akire ezért nem is írtam rá.
2014. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Én is így vagyok vele. Sőt még azt utálom amikor írok és csak percek ( esetleg órák! ) múlva kapok választ és nem szól előtte, hogy elmegyek valahova ( boltba, fürödni vagy akármi )
2014. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
tudod, vannak, akik egyszerűen nem értik a célzást. VEdd észre, ha valaki nem kíváncsi rád, de megsérteni nem akar azzal, hogy akadj már le rólam...
2014. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván zavar engem is, de általában veszem a célzást, viszont azt a mai napig képtelen vagyok megérteni, hogy akkor miért viselkedik így valaki, amikor ő kezdeményezi a beszélgetést és az első pillanattól kezdve ilyen.
2014. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért is lehet szűkszavú valaki, mert rossz kedve van...
2014. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen ismerősöm, szerintem ez még az sms korszakból viszsamaradt agyatlanság, vagy csak gyorsan akar információt cserélni/beszélgetni.
2014. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért erőlteted rá magadat másokra?

Nyilván ha ilyesmi reakciókat látok, akkor elköszönök, és majd inkább máskor keresem az illetőt, amikor jobban ráér.

2014. jan. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen elég bosszantó főleg akkor amikor engem keresnek olyan levelekkel hogy ismerkednének velem, aztán kommunikálni meg nem tudnak. Én az ilyeneket alapból kiszűrőm és vissza se írok nekik.
2014. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen ez engemet is bosszant,de lehe hogy csak azért nem ir többet mert nem tud normálisan gépelni vagy csak lusta
2014. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!