Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire zavarna titeket, ha...

Mennyire zavarna titeket, ha egy online játékban játszanátok, és valaki egy csomót irkálna chatben nektek?

Figyelt kérdés

Mondjuk Metinen pl. valaki nagyon haverkodni akarna veletek, beszélgetni privát chatban, ezért egy csomószor irkálna, ha fent vagytok.

Ez titeket mennyire zavarna? Lekoptatnátok vagy kedvesek lennétek?


2014. jan. 4. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem nem zavartak sohase az ilyenek.
2014. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Stílusától függ, bár nekem alapból az a legrosszabb, mikor valaki úgy chatel hogy két szavas részekre bontva írja le a mondandóját, aztán folyamatos ugrál fel a szövegablak.


Mondjuk a legtöbb nyomulós általában a 15 alatti korosztályból jön ki, és legtöbbször segitséget akarnak.

2014. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mondjuk én egy másik játékból de engem zavar mert nem tudok normálisan játszani
2014. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szeretek beszélni másokkal nem élem bele magam annyira hogy ne legyen rá időm, sőt néha unalmas is nekem egyedül nem akarok segítséget tőlük csak jó beszélni valakivel.
2014. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!