Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Játszanátok olyan online kvíz...

KrisztiBp kérdése:

Játszanátok olyan online kvíz játékkal ahol egymás ellen küzdenétek, és valódi pénzt nyerhettek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én speciel nem, amúgy is van honfoglaló azoknak, akik vevők erre.
2013. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez sok mindentől függ! Miről szól a játék (milyenek a kvíz kérdések pld.), mennyire legális,van-e garancia, hogy a megnyert összeget megkapom? Mibe kerül ez nekem?

Egyébként milliók játszanak online játékokat ma Magyarországon!

2013. ápr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Huh, nehéz kérdés, ha már tétje van, akkor mennék csak bele, ha jól felkészülnék előtte.

Most próbáltam ki a Kvízlabirintust, s kiderült, hogy nem is tudok annyit, mint amennyit amúgy gondoltam magamról. Mindenesetre úgy gondolom, az ilyen oldalakon jól fel lehet készülni más kvízjátékokra, vagy akár a tévében való vetélkedőben szereplésre is.

https://www.kvizlabirintus.hu

2021. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!