Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnék találkozni Aidan...

Tudnék találkozni Aidan Turnerrel? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
van rá esély,hogy találkozzak vele?Mi módon?Ez az egyik legnagyobb vágyam.Az értelmes,hasznos válaszokat előre is köszönöm!13/L

2014. jan. 5. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:

13 évesen még normális, hogy ez életed legnagyobb vágya. Később, ha már nagylány leszel, rájössz, hogy nem különb a szomszéd zöldségesnél, vagy a buszsofőrnél. Elvégzett egy munkát, te láttad a tévében, ő ezért pénzt kapott. Vajon olyat miért nem olvasni, hogy "életem legnagyobb vágya megismerkedni a nagybani piac dinnyeárusával"?

Ugyanolyan hús-vér ember, mint bárki más, neki is van székrekedése, rossz napja, és sejtheted, hogy több tízezer tizenhárom éves szeretne találkozni vele.

2014. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,és tudom,hogy ez egy elég hülye és gyerekes vágy.De ha egyszer nem a nagybani piac dinnyeárusával szeretnék találkozni,hanem vele?
2014. jan. 6. 12:45
 3/5 anonim válasza:
Együtt érzek veled. Amióta ismerem a Hobbitból, azóta odavagyok érte :D eszméletlen helyes, édes mosolya van, jó a stílusa, magas és még izmos is. Tudom, hogy ez olyan gondolatmenetű embereknek, mint az 1. válaszoló, nagyon kislányosan hangzik. És hogy ezek amiket felsoroltam, mind külsőségek, de az igazi személyiségét nem nagyon tudjuk megismerni egyetlen sztárnak sem... Mióta jobban utánanéztem Aidan-nek (wikipédia, google, stb. xd) és megnéztem néhány interjút, ami kiderült róla, az is tetszik. Tudom, hogy 30 éves és semmi esélyem nála xd nyilván a nőket szereti, nem a kislányokat. De rajongani és álmodozni attól még lehet :D hidd el, én is szeretnék vele találkozni, lenne pár ötletem hogy hogyan, de úgysem mehet be egy rajongó például a vörös szőnyegre egy premieren, vagy egy filmforgatásra. Máskor meg nem tudni hol tartózkodik. Vagy ha mégis, 1: nem törhetünk rá a házában csak úgy xd. 2: ha megtudod, melyik városban lakik, elmész oda, és reménykedsz hogy összefuttok... A rajongói / közönségtalálkozó jó alkalom lenne (ez a legreálisabb), de ugye mikor és hol?? :D mindegy, remélem azért valamennyire segítettem ezzel. :) 13/L
2014. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tavaly volt HobbitCon, azt hiszem valamikor tavasszal. Ha jól emlékszem Németországban tartották és jó borsos ára volt a belépőknek. Nem tudom, idén is lesz-e, de figyelgesd a híreket. Tavaly sok színész ott volt a filmekből. :)
2014. jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:) második válaszoló:ugye milyen helyes:D??olyan szívesen megölelném *-* én magyarul nem találtam interjúkat,be tudnál linkelni egyet-kettőt?:) jófejnek is tűnik:)
2014. jan. 7. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!