Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik még rajtam kívül...

Létezik még rajtam kívül olyan ember, aki nem ért semmihez, nem jó semmiben, nincs tehetsége semmihez?

Figyelt kérdés

Akármit próbáltam sosem jött össze, sport, művészet, tantárgyak, még a hobbim sem.


Egy sportban sem voltam jó, bár ezt még nem is éreztem annyira gáz dolognak..

Próbáltam rajzolni, nincs hozzá tehetségem..

Próbáltam hangszereket, hiába.

Énekhangom semmi nincs, pedig a családban mindenkinek jó hangja van, csak én nem örököltem egy picit sem belőle.

Semmilyen tantárgyhoz nem volt affinitásom, nem voltam kiemelkedő semmiben,nem volt olyan, amit értettem volna egy picit is jobban, mint a többiek.

Nem rég elkezdtem műkorizni, jártam egy ideig, aztán azzal szembesültem,hogy sokkal lassabban haladok,mint a többiek.. Egy kislány 2. alkalommal megcsinálta a koszorút, nekem 3 hét után nem ment. El is ment a kedvem az egésztől.

Mit tudnék kezdeni magammal? Annyira üresnek érzem magam így, nagyon sz*ar,hogy nem vagyok semmiben jobb,mint mások.

Vezetni is meg akartam tanulni, elvittek gyakorolni, de annyira beparáztam,hogy nem mertem elindulni sem.

Online játékokkal nagyon sokat töltöttem el az időmet, de még abban is béna vagyok.

Van még valaki ilyen?


2014. jan. 6. 23:21
 1/7 A kérdező kommentje:
ja igen, kihagytam az idegen nyelveket.. angolt nagyon szerettem volna felsőfokon, de a nyelvtant képtelen vagyok megtanulni.
2014. jan. 6. 23:25
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Én is így vagyok vele sajnos, nem vagy egyedül :/ Na jó, nekem azért van egy valami, amiben jó vagyok, a nyelvek, de mit sem ér, ha semmi másban nem vagyok jó...
2014. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Az irashoz van tehetseged
2014. jan. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

OMG ezek a válaszok, ti szánalmak. Hogy is van.. ja igen megvan, a stílus maga az ember. Rémlik nyomorékok?


Amúgy meg direkt bevonzod a negatívot így nem csoda. Koriztál tessék, soha életembe nem korcsolyáztam még és még nagyon sokan vannak így ezzel. Soha nem csináltam még 1 koszorút sem életem során. Mondom a viszonyítási alapoddal van baj. Biztos depressziós napokat élsz át... jön a tél. Inkább olvass valami jó könyvet és gondold azt, hogy olyan ember vagy aki abba a pár millióba tartozik a milliárdokból aki elolvasta.

2014. jan. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az összes pedagógus és politikus ilyen! :)
2014. jan. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem csak nincs kitartásod semmihez. Én állítólag az írásban jó vagyok, mások is sokszor megdicsértek, úgyhogy ez tartja bennem a lelket, mégis sokszor érzem úgy magam, mint te, mert semmi önbizalmam. Lehet, veled is ez van, belekerültél egy ördögi körbe a kevés kitartásod és önbizalmad miatt és odáig juttattad magad, hogy nem vagy jó semmiben. Amikor csak ki kéne tartani, meg ki kéne nyitni a szemed.
2014. jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én gyerekkoromban versenyszerűen tornáztam. Nem lettem volna olimpiai bajnok. De nem voltam rossz sem. Egyfajta motorversenyzéssel is foglalkoztam. Valahogy ment. Egész jól korcsolyáztam. Dobolok jelenleg. Talán nem túl rosszul. De soha nem leszek semmiben kiemelkedő! És akkor mi van?

Semmi. Mindenki jó valamiben, csak észre kell vennie ezt a képességet önmagában. Te is jó vagy valamiben, ez biztos!!!

És akár sokkal értékesebb ember vagy másoknál, ha jelenleg nincs is róla tudomásod!!!

2014. nov. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!