Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is álmodik ilyet?

Más is álmodik ilyet?

Figyelt kérdés

aki panelházban lakik, azok lehet, hogy álmodtak már ilyesmit.

Azt álmodtam, hogy nem tudtam lejönni a lépcsőn, mert mindkét oldala felfelé vezetett. Mióta nem panelban lakom, azóta nem álmodom ilyet, de akkoriban nagyon érdekes volt és egyben rossz/ kellemetlen álom is :(



2014. jan. 8. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Több mint 10 éve lakom panelban, de egyszer sem álmodtam ilyet.
2014. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én olyat szoktam álmodni, hogy a lift nem felfelé indul el, hanem oldalirányban. :)
2014. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én születésem óta panelba élek, de még nem álmodtam ilyet.. csak azt hogy nézek kifelé és lent egy szellem bemegy a lépcsőházba.. majd fent jelenik meg a folyosón
2014. jan. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én olyat szoktam álmodni, hogy megyek a lépcsőn, és valahol le van szakadva a lépcsősor, mint a számítógépes játékokban, ott van egy nagy tátongó lyuk a közepén és át kellene ugrani, ha tovább akarnék menni. De a lyuk nagyon nagy és nem tudok akkorát ugrani és onnantól kezdve nem tudok tovább menni. :(
2014. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha nem tudnad ez a panelakas mellékhatása lehet, de nem mindenkin jon elő a jelenség!
2014. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiskorom óta élek panelba, még sosem álmodtam ilyet, igaz volt megszakítás, mert laktam kertes házban is, ott sem "kísértet" ilyen álom.
2014. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!