Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért változhatott meg ennyire...

Miért változhatott meg ennyire a sógornőm? Szerintetek van valakije?

Figyelt kérdés

A bátyám felsége sosem volt egy csajos nő. Sosem festette a haját, körmét, nem sminkelt, gyakran a szőrtelenítést is hanyagolta. Nem is értettük, miért van oda ennyire érte a bátyám.


Egy ideje azonban elkezdett figyelni magára: torna, fodrász, kozmetikus, új ruhák stb.


Szerintetek miért lehet ez? Talán viszony van?


2014. jan. 10. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak megjött rá az igénye. Miért kellene lennie valakinek a háttérbe? Lehet, hogy egyszer elszégyellte magát, és változtatott. Nem kell rögtön rémeket látni.


Én is fiús lány voltam, aztán 25 körül nővé értem.

2014. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán csak a férjével akarja kicsit megújítani a kapcsolatát, vagy egyszerűen most jött rá, hogy magának is jobban tetsszen.
2014. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szerintem sem kell erre következtetni.

Másrészt meg nem értem, mi közötök van hozzá és miért kell rosszindulatúnak lenni?!

Ha nem ad magára sokat, az a baj, ha ad, akkor meg az... Szerintem mindenki söprögessen a saját háza táján!

2014. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel baj. Ha egy szürkébb nő egy kapcsolatban vagy házasságban szeretve van és el van fogadva, akkor elkezd szépülni.

Ha a viselkedése is kezd furcsa lenni: nem foglalkozik a családjával, titkos telefonhívások vannak, stb., akkor gondolhatsz ilyenekre.

2014. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!