Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem fújja túl egy...

Csak szerintem fújja túl egy kicsit a sógornőm ezt a doboz kérdést?

Figyelt kérdés

Pár hónapja egy családi bulira a sógornőm sütött sütit, amit ilyen alumínium dobozokban hozott. Mivel akkor ennyi süti nem fogyott el, meg nem is futottunk össze, rá kb. két hétre vitte haza a tesóm. Kettőnek megvolt, a 3.-nak nem. Mondtam a tesómnak,hogy szerintem azon nem is volt, bár nem figyeltem akkor rá, de hát egyszerre mostam el őket és furcsa,hogy kettő passzol, egy meg nem. Erre mondta,hogy akkor biztos nem volt rajta.

Kb. két hete felhívott a sógornőm,hogy tesóm hülyeségeket beszélt, volt rajta fedő, keressem meg. Mondtam,hogy oké, szétnézek. Na már most az összes helyet megnéztem, nem találtam. Írtam neki,hogy ha véletlenül nem találom, adok neki egy hasonló sütis dobozt. Mondta,hogy neki ez kellene, mert a doboz volt a lényeg.

Tovább túrtam és nem találtam meg, de találtam egy ugyanolyat, ami az enyém, már ezer éve bent állt a szekrényben. Felhívtam,hogy ha tényleg nem lenne meg az övé, akkor ezt odaadom. Elég furi hangnem közölte,hogy hát ez nagyon jó, az is biztos az övé, de ha nincs meg, akkor elfogadja. Ez a doboz kb. 6 éve meg van, ők 4 éve vannak együtt, tuti nem az övé, de tényleg szívesen odaadom.

Csak nekem furcsa ilyen hangnemet megütni egy sütis doboz miatt? Főleg,hogy mindent megtettem,hogy előkerítsem!


2013. dec. 5. 13:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
nők...
2013. dec. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiánycikk a partvisnyél arrafelé?
2013. dec. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt mindketten felfújjátok. Te az állítólagos hangnem miatti kiakadást, hiszen rosszat nem mondott neked, csak esetleg a hangsúlyból következtettél, ő pedig a doboz miatt aggódott többet a kelleténél.

Persze az se mindegy, hogy milyen doboz volt. Ha pl tupper, akkor megértem, mert örökös mint a nyomorúság, és kár elpocsékolni azért, és használhatatlanná tenni, mert valaki elhagyja a tetejét.

No de ezt ti tudjátok. Ezen csak nem fogtok összeveszni. Add neki a tiédet ahogy tervezted, és ne rágd a hangsúlyon magad.

2013. dec. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem Tupper, hanem egy ilyen csokis-sütis doboz!

2013. dec. 5. 14:06
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Jézusom...ilyenen fennakadni?? Eszem megáll. Vennék neki vagy 6-ot ajándékba.
2013. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem megőrülnétek, ha én meg a sógornőm a családotokba tartoznánk :)

Ha viszünk egymásnak valamit, csakazértse adjuk vissza az edényt :) Nemrég véletlenül abban a tepsiben vittem hozzájuk bulira húst, amit még tőle szereztem, meg is jegyzete, hogy sajnálom a sajátomat. Nekünk ez jó buli, agybajt kapnék, ha olyan rokonaim lennének, mint a sógornőd meg te.

2013. dec. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is sokszor rosszulesett, amikor szörpöt, lekvárt, sütit adtam valakinek és elkeverte az üvegemet, dobozomat. Egy darab üveg vagy doboz nem egy nagy tétel, de amikor már húsz körüli hiányzik és újat kell venned azért, hogy befőzz, bosszantó. Szóval jó eséllyel nem te vagy az első, akiről azt feltételezi, hogy elkeverte a doboza tetejét. Valószínűleg ő szentül meg van róla győződve, hogy tetővel együtt adta a dobozt, te meg arról vagy meggyőződve, hogy ez nem így van. Ez a probléma forrása. Egy kis megértést kellene mindkettőtöknek tanúsítania és nem lenne gond.
2013. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Jaj, nem! Én nem mondom 100%-ra,hogy tető nélkül jött. Csak nem voltam benne biztos, de ő mondja, akkor én elhiszem.

Csak azt nem értem,hogy miért kell ennyire felfújni! Két hét alatt 3-szor írt,hogy keressem meg. De még ez sem gond, mert persze, annyit meg kell tennem,hogy átnézek mindent. De ha egyszer nincs meg, akkor nem lehetne ezt egy kicsit lazábban venni!

2013. dec. 5. 14:33
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

MILYEN?


Folyton arról beszélsz, hogy "ilyen", és nekünk foglamunk sincs arról, hogy te mire mutatsz. Te látod magad előtt, mi nem. Érted?


Felfújja, és te is. Vacak filléres dobozok miatt ugráltat, te peidg pitizel neki. Vegyetek újat és jónapot.

2013. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen fém sütis díszdoboz, akkor egyáltalán nem filléres. Gondolom azért fontos neki, mert jönnek az ünnepek és szeretné sütni a sütiket, amikhez kell doboz. :) Ne idegeskedj ezen, beszéljétek meg.
2013. dec. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!