Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek egy embertől mit tegyek?

Félek egy embertől mit tegyek?

Figyelt kérdés
Félek egy embertől de ki hivótt verekedni de én félek tőle nem utasít hatom vissza mit tehetek?Nem vagyok se dagadt se kocka kondizok is csak attól fosok hogyha meg űtöm és nem találom el mert ki védi vagy meg se érzi még ha el is találom

2014. jan. 10. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem utasíthatod vissza? Inkább üljetek még vissza mindketten az iskolapadba, te helyesírást, a barátod pedig illemtant tanulni.
2014. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Telefonról írtam azért írtam így bocs.Nem utasíthatom vissza mert akkor észre veszi hogy félek és még jobban basztatni fog.Szóval ötletek?
2014. jan. 10. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Odamész és bevered a pofáját. Általában nem jön össze.

Én a héten 2 évfolyammal fölöttem járó gyerekekkel verekedtem (én egyedül, ők 2-en) mert piszkálták az egyik haverom. Jól megagyaltak, azóta is fáj, de megérte.

Ha majd 5-10 év múlva visszagondolsz hidd el meg fogja érni.

2014. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem erősseb nálam fele akkora mint én ki sincs gyúrva 1 űtés lenne nekem csak fosok hogy ha el halyol vagy valami másért nem találom el ki rőhőg és el mondja mindenkinek
2014. jan. 10. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaj hagyjuk már..

Ha gyengébb lenne alapból nem félnél tőle...

Jaj ó istenem kivédte ....hát ez hihetetlen oda az életem ... mindenki rajtam fog nevetni mert kivédték az ütésem.


Gyökér mentalitásod van. Ja ha kivédi akkor támadj megin , üss sorozatba stb....

2014. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!