Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek egy embertől. Mit tegyek?

Félek egy embertől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez az ember konkrétan egy 16 éves srác. Általános iskolában osztálytársak voltunk és 8.félévkor volt egy kis összetűzésünk és azóta másképp nézek rá. Azelőtt jóban voltunk, barátok meg minden de ezután már nem bíztam benne,minden mondatát,kifejezését támadásnak vettem (pedig azelőtt nem) és nagyon féltem tőle, hogy megint lesz valami.

Most 9.-esek lettünk. Külön suliba járunk. Eddig nagyon nem törődtem vele és már szinte el is felejtettem, de most hogy kezdődik a nyári szünet ő is itt lesz a városban és nagyon elkezdtem félni, hogy összetalálkozunk. Nem feltétlenül gondolom h nekem támad de még csak összefutni se szeretnék vele. Az a legdurvább, hogy ő szerintem nem is utál annyira és nem bántana meg semmi, de én akkor is féllek a találkozástól. Mit gondoltok? Segítsetek kérlek.

Ha nem változok akkor ki sem fogok mozdulni nyáron.

16/f


2012. jún. 12. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:

"Az a legdurvább, hogy ő szerintem nem is utál annyira és nem bántana meg semmi, de én akkor is féllek a találkozástól."


ha ez igaz, akkor simán kicsi az önbizalmad, ezért érzed magad "kevesebbnek" vele szemben.

személyes tippem az önbizalomnövelésre: minden nap csinálj meg valamit, amitől félsz (ne a sziklaugrással kezdd)

2012. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. szerintem is jó ötlet az önbizalom növelés

De nem biztos hogy nem utál mert az összetűzésünk is egy lány miatt volt és szerintem még mindig nem felejtette el.

Ha az a helyzet, hogy utál, akkor mi a véleményed?

2012. jún. 12. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:

ha tényleg nem tudjátok megoldani máshogy, akkor végezz el egy önvédelmi tanfolyamot.

de szerintem nem így kéne ezt lerendezni, általában a barátok száma csökken, ahogy öregebb leszel. barátnőből még lesz elég.

2012. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!