Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem lehet rajongói...

Diamonocska kérdése:

Miért nem lehet rajongói üzeneteket írni a hírességeknek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék írni egy kedvencemnek a Guns N Roses egyik volt tagjának Slashnek de nem tudok!Szeretném megtudni hogy miért nem lehet,mer ha pl zaklatás miatt akkor azt sem értem meg hogy miért nincsenek ismerősei bejelölve.ha valaki zaklatja azt legfeljebb letiltja aztán annyi!Mert egyébként egy hozzászólás is lehet épp olyan zaklató mint egy üzenet.Amúgy meg ha nem érne rá akkor majd akkor válaszol mikor ráér.És még azt sem értem hogy hogy lehet az hogy az oldalukra meg kilehet írni mer felajánlja az már ugyan más kérdés hogy letörli vagy ilyenek?És ki ellenőrzi az oldalukat vagy mi van ott?Hogy működik ez?Valaki elmondaná?Köszi!

2014. jan. 10. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A rajongói oldalukat nem ők irányítják. Az igazi Slash valószínűleg párszor nézhetett csak fel eddig a saját rajongói oldalára. Másrészt azért nem lehet nekik írni, mert ha mindenki írhatna, akkor percente kapna 50-et, és egyrészt el sem tudná olvasni mindet, nemhogy válaszolni rá.
2014. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Percente" ez tetszett :D, amúgy felejtsd el, az ilyen emberek elérhetetlenek, bármit írnál nem fog vele foglalkozni, szószerint lese sz*rják, még ha fogadna is ilyen üzeneteket vagy leveleket, nem ő válaszolna, hanem valaki a sleppjéből. Gondolj bele milyen rajongó tábora van guns n roses-t még az is ismeri, aki sose halott egy számukat se, ennyi rajongót nem lehet kezelni és nem lenne értelme...kiváncsi lennék, mit szeretnél üzenni neki egyébként.:D
2014. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Slash saját maga szerkeszti a közösségi oldalait :)) De, egyébként, gondolom nem is érne rá naponta több ezer levélre válaszolni :D
2014. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De cuki vagy :) Vajon hány éves lehetsz...?

Nézd, egy ekkora világsztárnak több millió rajongója van világszerte. Rengetegen szeretnének írni neki, ami még meg is oldható, de szinte 0 az esélye, hogy valaha elolvassa.

A nap neki is 24 órából áll, ha elkezdene rajongók leveleire válaszolni, kb. ebből állna az élete.

Egyébként Slasher valóban maga szerkeszti a rajongói oldalát FB-on, twitteren is aktív. Szóval nyomd be gyorsan a Beautiful Dangeroust, dream on, és várd, amíg elmúlika késztetés. Voltam tinédzser, úgyhogy tudom, hogy nem könnyű beletörődni :)


PS: pirospont az ízlésedért ;)

21/L

2014. jan. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!