Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki olyan irkál nektek...

Ha valaki olyan irkál nektek üzeneteket, akivel nem akartok beszélni, hogyan koptatjátok le?

Figyelt kérdés

Egyszerűen csak nem válaszoltok egy levelére se, és majd csak abbahagyja az írogatást, vagy kedvesen, esetleg durván megmondjátok neki, hogy hagyjon békén?

Pl. itt, vagy valami fórumoldalon, esetleg facebookon.


2013. dec. 17. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer megemlítem, hogy nem vagyok rá kíváncsi, azután meg úgy is viselkedek.
2013. dec. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én egyszerűen csak nem írok vissza.. facebookon megsem nézem itt pedig elolvasom de nem írok :D
2013. dec. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában mindenki megunja előbb utóbb hogy b..szok válaszolni.
2013. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Letiltom.
2013. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hű, de kemény itt mindenki... Kapásból letiltjátok, meg nem válaszoltok... Hát, azért ez a másik oldalnak nem valami jó érzés. Hogy nagy buzgón írna, meg beszélgetne, és akkor egyszer csak kap egy letiltást, vagy pedig nem válaszolnak. ÉS NEM TUDJA MIÉRT. Ti valószínűleg még nem voltatok a másik oldalon.


Én olyat válaszolnék a levelére, amire nem lehet válaszolni. Meg szűk szavúan. És ha nem hagyja abba egy idő múlva, akkor megmondanám neki, hogy miért, vagy kitalálnék valami féligazságot, és akkor azt. De egyébként normális hangnemben.


És mondjuk igazából ezek közül a módszerek közül azt használd, ami hozzád illik.

2013. dec. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!