Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt vagy van hasonló problémá...

Volt vagy van hasonló problémátok?

Figyelt kérdés
Van egy baráti társaságom, akikkel összejárok és a többséggel gyerekkorunk óta ismerjük egymást. A társaságban van azonban 2 tag, akiket szószerint gyűlölök, de ezzel nem csak én vagyok így a társaságból. Nagyon kibírhatatlan emberek furkálják, bomlasztják állandóan a csapatot, amiből már többször volt vita, de végülis mindig az lett a vége, hogy nem akarunk rosszba lenni senkivel, véglegesen nem lettek még kiturva. Már többször próbáltam a többiekre hatni, de nem igazán volt eredménye. Már sokszor tartok ott, hogy a társasággal is megszakítom a kapcsolattot, de magam alatt vágnám a fát ezzel, mert a többiekkel viszont tényleg nagyon jó a kapcsolatom és én meneküljek 2 ilyen idióta miatt, akiket nem lehet levakarni? Nem tudom mi lenne a jó megoldás...

2014. jan. 11. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

ennyi gondom lenne...


1,minek kell velük lógni folyton?

2,kit érdekel 2 idióta?ne foglalkozz velük,nem kell mindenkivel jópofizni,ha a többség fontosabb neked,koncentrálj csak rájuk

2014. jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1: Rohadtul nem ilyen egyszerű a dolog csak a felszint súroltam az infókkal, nem egy 15 éves hülye gyerek vagyok, aki hisztizik a hormonok miatt...
2014. jan. 11. 18:00
 3/3 anonim válasza:
rakjátok ki őket, nem kell ezt tú bonyolítani :D
2014. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!