Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudok ilyenkor tenni?...

Mit tudok ilyenkor tenni? Rendőrség?

Figyelt kérdés
Nos,az a helyzet,hogy egyedül élek,és olyan munkahelyem van,ahova nem kell feltétlenül bemennem,mert itthonról is tudok dolgozni.És múlt héten nem voltam valami jól,és úgy döntöttem nem megyek be melózni(mert egyébként ritkán van olyan,hogy itthonról csinálom a melót,be szoktam menni).Ülök le a laptopom elé,hogy neki állok csinálni a dolgom,erre megcsörren a vezetékes telefon.Valami nő hívott,hogy menjek el valami termékbemutatóra.Mondtam,hogy nem,elköszöntem,és nem foglalkoztam a dologgal(ez olyan délelőtt 11-kor lehetett).Délután meg amikor olvasgattam(4 felé) újra szól a vezetékesem.És ugyan az a nő(!) hív aki először,csak más néven bemutatkozva,mondja,hogy ő ilyen és ilyen vállalaattól telefonál,mert ez és ezt a terméket reklámozza. Én tökre furcsálottam a dolgot,mert a nőt onnan jegyeztem meg,hogy rettenetes orrhangja,van és ugye ezt hangot hallottam délután is a telefonba.Aztán múlt hét kedden ugyanez volt,csak akkor nem egy nő hívott hanem pasi,akinek meg baromira mély volt a hangja.Ő délben hívott,meg este 6-kor.És a héten ez minden egyes nap így volt.Hétvégén már arra jutottam,hogy oké,ha jövő héten is hívnak,akkor fel fogom írni a nevüket.Be is teljesült,mert most ezen a héten is telefonálgattak,hétfőn a nő valami Karsa Kingaként jelentkezett,pénteken meg valamilyen Anikóként.A pasi meg valami Csákvári József néven. Engem ez már baromira idegesít,hogy két hete(vagyis majdnem kéthete) ilyenek hívogatnak,mert ha most úgy vesszük,ez bizonyos értelemben már zaklatásnak minősül. Te mit tegyek?Menjek a rendőrségre?Ott nem röhögnek ki,hogy ilyennel bemegyek?

2014. jan. 11. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudsz mit tenni, a telefonálás nem bűntett,max ne vedd fel ,majd megunják...
2014. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mutatkozz be illedelmesen te is, természetesen mindig más álnéven, lehetőleg ordítson mindről, hogy "ügynökkód". Hátha értik a jó viccet.
2014. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek ellen csak egy valami használ: elküldöd őket a k.u.r.v.a anyjukba. Amikor hozzám csöngetnek be ilyen árusító emberkék, vagy térítő szektások, én mindig kinézek az ablakon és jó durván rájuk csapom, vagy kiordítok a szektásoknak pl, hogy nem veszünk semmit:DDD
2014. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Írjatok jó kis álneveket :-)
2014. jan. 11. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondd azt,hogy Dr.Beverneki Kemény Farkas nőgyógyász vagy:)

Egyébként nyugodtan fenyegesd meg őket,hogy ha nem értik meg,hogy nem érdekel,akkor feljelented őket.

Engem egyszer felhívott egy fickó,azt mondja Szabó Zsófit keresi,elsőre elhittem,aztán leesett,hogy kamu,mert mondta,ha már így összeakadtunk,akkor milyen területen dolgozom.Mondjuk nem kellett elküldenem a pcsába,udvariasan elutasítottam,aztán többet nem keresett.

2014. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!