Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha most atlagos vagyok akkor...

Ha most atlagos vagyok akkor meg lehetek szep?

Figyelt kérdés
Ha felujitom a ruhataram, csinos es divatos ruhakat veszek magamnak. Megtanulok szepen sminkelni ( most csak szempillaspiralt hasznalok, de szerintem egy kis puder, pirosito, vekony tusvonsl nem arthat). Az alakom jo, azon nem szeretnek valtoztatni,a hajamon se. Szoval igy lehetek szep?
2014. jan. 12. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze :)

De ne felejtsd, a szépség relatív ^___^

2014. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bumbi02 ***** válasza:
Egyet ne feledj.. A smink addig szépít, amíg majdhogynem észre se veszem hogy sminkelve van a lány. A lányok nem a sminktől lesznek szépek, hanem önmaguktól. Ha találnak olyan minimális sminket, amivel a JELLEMZŐ szépségeiket tudják kicsit előtérbe helyezni, akkor az úgy jó. De ha a sminkkel akar szép lenni, az szerintem már rossz eredményt szül...
2014. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!