Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek 2-3 hónap...

Hogyan lehetek 2-3 hónap alatt jó csaj külsőre? Telt lányból átlagos.

Figyelt kérdés

Most teltnek tartom magam 163/ 60-62 kiló vagyok.

És szeretnék 53 lenni nekem az elég lenne mert voltam ilyen és megvoltam magammal elégedve S-M ruhák elegek voltak.

És szeretném2-3 honap alatt megvalositani.

Segitsetek kérlek mivel érjem el ezt milyen étrendem legyen és sportolni mit is?:)


2013. okt. 23. 10:44
 1/2 anonim válasza:
Nekem az öt-faktoros diéta bejött,probáld ki. Google-zz rá":)
2013. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kardió edzéseke végez, (szoba kerékpár pl kezdésnek egész jó, ha van kutyád sétálj vele vagy fuss vele az utcádban. reggel lakjál jól hogy legyen energiád a napra, ebédre egyél keveset és vacsorára pedig ne egyél sokat, hanem fogyassz gyümölcsöket és magvakat.


A legtöbb ember azért hízik el, mert az életvitele szempontjából 16:00 kor elszabadul a munkából, otthon jó bekajál, aztán pihen egy jó nagyot este 7-ig és elmegy fürdeni, aztán meg megint eszik este 8 körül, reggelizni meg szinte max szombaton szoktak.


Kezdik mondjuk a legtöbb munkahelyen bevezetni a reggeliző időt: 8:30-9:00 -ig, pontosan azért hogy az emberek ne ájuljanak el a 8 órás műszakban.

2013. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!