Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor el akarsz felejteni...

Amikor el akarsz felejteni valakit, akkor ez sikerülhet is, vagy ilyenkor még gyakrabban fog eszedbejutni az a személy?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki 2 évvel nagyobb nálam, és tetszik meg minden de nincs esélyem nála, és ha bármit meglátok/meghallok, ami kicsit is rá emlékeztet, akkor minden eszembe jut, és ez általában rányomja a pecsétet az egész napomra. Mit csináljak, hogy el tudjam felejteni?


14/L



2014. jan. 12. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha erőlteted, azzal eszedbe juttatod, pusztán azért, mert az jár a fejedben "El kell felejtenem őt!", na oké, de ha ezt akarod, máris rá gondoltál.


Nem szabad erőltetni, egyszerűen foglalkozz mással. Idővel hozzászoksz. Más megoldás nincs. Beszélgess, játssz másokkal, foglalkozz a sulival, a családdal és a többi. Ne ezen rágódj egyfolytában. Pont azért nem tudod elfelejteni.

2014. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:) amúgy erre én is gondoltam már meg próbáltam is de valahogy mindig eszembe juttatta valami
2014. jan. 12. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!