Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki a nagyobb tróger?

Ki a nagyobb tróger?

Figyelt kérdés

Kedves lakástulajdonosok, főbérlők és albérlők!



A kérdésem arra vonatkozik, ki a nagyobb tróger; a főbérlő/lakástulaj, vagy az albérlő? Kinek vannak ezzel kapcsolatban érdekes sztorijai, hogy mikre kell odafigyelni?


Van egy ismerősöm, aki mesélte tavaly nyáron, hogy télvíz idején a tulaj gondolt egyet és közölte a sráccal (és annak barátnőjével), hogy három napjuk van, hogy elköltözzenek, mert eladta a lakást. Volt érvényes szerződés, dokumentált felmondási idővel, amit a tulaj szépen felrúgott. A srác kiköltözött a barátnőjével, de bosszúból kinyitotta a vízcsapokat, napokon keresztül folyt a víz :) . A tulaj bíróságra ment, hogy nem kis összegű kárt okoztak neki ezzel, de nem ment vele semmire, mert ő felrúgta a megállapodást az albérlőkkel, tehát nem volt jogos a feljelentés. :)



Vagy itt a másik eset, amit nemrég láttam interneten, hogy egy fiatal francia srác szétzúzta a tulaj lakását, amit bérelt, mert az nem akarta visszaadni a kauciót kiköltözéskor. A srác videóra vette az egészet és feltette a netre. :)



Persze nyilván nem csak a tulajok azok, akik visszaélnek a jogukkal.


Várom a sztorikat! :)


2014. jan. 13. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
engem 2 albérlő hagyott ott tartozással.. mindkettőt ismertem... mikor mondták kicsit csúsznak eszembe sem jutott hogy nem fogja megadni... hát nem tette... el kellett küldenem... (de rezsivel albérlet pénzzel mindennel együtt 100 000-es kárt csinált) következő szintúgy nagyon jó ismerős... ő is egyszer kért haladékot... egyszer úgy voltam még belefér... mire mentünk volna a következő hónapban a pénzért, a lakás kiürítve (nem lopott csak elköltözött) a kulcs bedobva a postaládába... itt is össze-visz 100 000-es károm lett... utána egy ideid nem adtam ki... szerencsémre a lépcsőházból kellett albérlőknek elköltözniük így tudtunk róluk háttérinfót szerezni :) 3 éve ők vannak már ott és inkább hozzátesznek a lakáshoz, mint megkárosítsanak... remélem sokáig akarnak még maradni :)
2014. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!