Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kedves nők, nektek tényleg...

Kedves nők, nektek tényleg nagyobb elismerés az, ha más nők jobban megnéznek, mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Azt hiszem igaz is, hogy a nők többsége nem a férfiaknak öltözik, hanem a többi nőnek. Szebbek, csinosabbak akarnak lenni másoknál, ezért is van az, hogy a csajok egymást jobban megbámúlják, mint bármi mást. Nektek tényleg jól esik, ha sok nő néz meg titeket? Főleg, ha a másik is nagyon szép?

Illetve elég sokszor észrevettem, hogy a méregetés kölcsönös, van amikor egymás szemébe is néztek másodpercekig, miután végigmustráltátok egymást. Ilyenkor nem jösztök zavarba? Vagy egyáltalán akkor mi történik köztetek, milyen komunikáció ez?


2013. szept. 2. 23:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én inkább magamért öltözök,nem vagyok az a nagyon kiöltözős fajta,de személy szerint zavaró amikor nagyon megnéznek.

Amúgy szerintem semmilyen kommunikáció nincs,max megnézzük és alkotunk róla egy véleményt,legfeljebb abban az esetben történik bármilyen kommunikáció mint a férfiaknál:lenézően nézünk a másikra,esetleg látszik az hogy nem vagyunk neki szimpatikusak,de ez minden embernél így van.

A nők is emberek,így nem hiszem hogy nehéz lenne beleélned magadat.

2013. szept. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Jösztök...


Áruld már el, hogy ezt hány különböző nővel láttad?


"van amikor egymás szemébe is néztek másodpercekig, miután végigmustráltátok egymást"

2013. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Arra már én is rájöttem, hogy pasik többségét nem hatja a nő öltözködése. Az összképet nézik, de hogy most a piros szoknya áll-e rajta jobban, vagy a fekete... ehhez már nem értenek. Csak akkor veszik észre, hogy más ruha van rajtam, ha elég kirívó.


Ugyanakkor a nőknek meg felesleges kiöltözni, mert ők nem érdekelnek.


Így maradt az, hogy magamnak öltözök, és azt a ruhát veszem fel, amilyen kedvem van. De engem nem a ruha miatt néznek meg általában, hanem a kedély állapotom miatt.

Van, hogy nagyon fel vagyok dobva és valósággal repülök a talaj felett, ilyenkor elég sokan megbámulnak, utánam fordulnak és akkor végig is mérnek.

2013. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírsz, az a rivalizálás nevű sok bajt okozó jelenség. Van ez férfiak közt is, de nem a külsőre, testre vonatkozik, hanem inkább szellemi vonatkozású. Nagyon rossz jelenség, mert félreviszi a fontos dolgokról a figyelmet és sok energiát pazarol el. A legveszélyesebb formája, amikor a rivalizálás során egymás vágyait utánozzák rivalizálva. Ez van a divat jelenség mögött is.

(N)

2013. szept. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sosem érdekelt. Még az esküvőmön sem, mikor a másik két menyasszom a kontyomat és a ruhámat dicsérte, az se,m érdekelt.
2013. szept. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy nagyobb elismerés, de többet jelent nekem az, ha egy nő megnéz, mint az, ha egy férfi. Azért, mert tudom, hogy az a férfi a mögöttem sétáló akár baromi igénytelen, lenőtt, zsíros hajú nőt is meg fogja nézni, csak mert kint van a melle. Nem mondom, hogy mindegyik ilyen, de a többségnek tök mindegy, mindenkin rajtafelejti a szemét. A nők nagyon kritikusak. Ha valakit nagyon megnéznek, akkor az valószínűleg nagyon jól néz ki, vagy épp ellenkezőleg nagyon rosszul, de az a tekinteten is látszik. Én is meg szoktam nézni a szép, csinos nőket. Nincs ebben semmi rossz szerintem. Én szeretek másokon látni egy szép sminket, egy jó ruhaösszeállítást. Engem ez is inspirál. Szeretem követni a divatot, de sok olyan ruhadarab van, amit elsőre nem tetszik. Ha máson meglátom egy szuper outfitben, akkor viszont már rájövök, hogy hogy is nézne ki jól akár rajtam is. De imádom például a szép hosszú hajat. Nekem is az van, de ettől függetlenül megnézem másét is, mert szerintem gyönyörű látvány. Ettől függetlenül ugyanúgy meg szoktam nézni a jó pasikat is, de az más. Más szemmel nézem őket teljesen. Ha összenézek egy másik nővel mondjuk vásárlás közben, egymásra mosolygunk, ez nem igazán kommunikáció. Maximum annyi, hogy szimpatikus a másik, vagy jól néz ki, vagy pont ugyanazt a darabot fogjuk meg és ez megmosolyogni való. Ennyi. Nincsenek telepatikus képességeink... :) Nem kell mágiát keresni a nők viselkedésében.
2013. szept. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Engem világ életemben taszított, amikor megdicsérték valamimet. Valahogy úgy éreztem, a dicséretük "jóváhagyás" vagy azzal, hogy egyáltalán megemlítik, hogy nézek ki, úgy veszik, hogy az nekik szól.


A munkám az öltözködéssel kapcsolatos, így helyén tudom kezelni a dolgot. A saját magam elvárásainak már évek óta megfelelek, így mindig úgy nézek ki, ahogy mindig kinézek. (Remélem, érthető.:)) Nincsenek "kicsípős" vagy "alulöltözött" napjaim, mert állandó vagyok. Akármikor nézel rám, azt kapod, amit látsz.

2013. szept. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én sosem másnak öltözködöm csak magamnak és a páromnak. De ő mindig szépnek lát, úgyhogy a saját véleményem a döntő.


Szerinte amúgy én mindig kicsípem magam, hiába mondom, hogy dehogy ez csak alap, de mindig mondja, hogy szokta látni hogyan bámulnak rám a pasik meg a csajok is méregetnek. Hát nem tudom, engem nem érdekel más véleménye csak az övé és a sajátom.


Ha én megnézek egy másik lányt akkor valószínűleg azért mert valami tetszik rajta, de ez nem tudatos csak odavonzza a tekintet, mint mondjuk egy épület vagy bármi más.

2013. szept. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is magamnak, a magam jó érzetemért öltözködöm.

De a válaszra válaszolva, igen, nagyobb elismerés, ha egy nő néz végig elismerően(irigyen? :) )mint ha pasi tenné. Azért, mert a pasikat általában a legkevésbé sem érdekli, mi van rajtad, nekik mindegy, csak...legyen! :))

2013. szept. 3. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért írja a nők többsége, hogy a "pasiknak" mindegy mi van rajtatok, úgysem értenek hozzá?

Ez baromság, teljes mértékben.

2013. szept. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!