Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenki piszkál és nem bírom...

Szatmaridavid1 kérdése:

Mindenki piszkál és nem bírom tovább valaki ötletek hogy hogy jöjjek ki belőle!?

Figyelt kérdés
Az osztájom 90%-a piszkál a nagybáttyám meg akarja ölni az apukám az anyukám meg nem enged meg semmit mindent kirak facebook-ra és elegem ban a vörös hajamból. Apukámék elváltak a báttyám undok a nagymamám idegösszeroppanást kap a nagybáttyámtól. És már ojan méjre süjedtem hogy itt kérdezek de még csak 11 vagyok valaki tanácsokat?( gyámhivatal kizárva)

2014. jan. 13. 22:02
 1/3 anonim válasza:
54%
Szia.az osztàlytârsaidal ne foglalkoz ne figyelj rà mit mondanak ha hozzàd szolnak ne vàlaszolj vissza tuti taktika.tapasztalatból beszélek engem is csúfoltak nem tudom miért ne kérdezd csak gondolom kellett valaki akit kiszúrhatak maguknak.na mindegy csak nem figyeltem mit mondanak szép lassan lekoptak rólam én is csak néztem magamba nagyokat. A vörös hajaddat meg ne utâld jövöben elönyödre vàlhat.a mâsik dolgokhoz megkitartàst remélem lenyugodnak a kedélyek.legyél nagyon hidat. Gyorsan felnösz lâtom te is pedig nem kellene mèg ilyen dolgokban benne lenni.egyébkén szégyelhetnè magât a körülöted èlők h igy viselkednek elötted!!!a nagymamànak jobbulâst.bâr tudom nem tudtam sokat segiteni de sok eröt még egyszer!!!!
2014. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Pedig szép a vörös haj.
2014. jan. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj köszi 1. És 2. Válaszoló de tudjátok én rohadt érzékeny és nagyon hirtelenharagu vagyok és ma is úgy hasbavágot az egyik gyerek hogy földre estem és köszi amit a nagymamámnak írtál de hát ijen az életem egy nagy szerencsétlenség legalábis a gyerekkor és és igenis zokonveszem mert mondtam érzékeny vagyok de egyépként mindenki eztírja de nem tudom betartani mert mâr mondtam érzékeny vagyok és emiatt verekedni sem szeretek dehát piszkálogyerekek mindenhol vannak 11/F
2014. jan. 15. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!