Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz azokkal a...

Szerintetek mi lesz azokkal a fiatal lányokkal akik "rózsaszín felhőben" élnek?

Figyelt kérdés
Sok lányt ismerek aki ugy viselkedek, mintha valami rózsaszín buborékban élne. Nem látja hogy az élet nem csak nevetés és buli, a jövőkép annyi hogy majd beül egy irodába ahol elpapírozgat, mindig divatos cuccokban jár, megveszi a legújabb menő cuccokat és fenn hordja az orrát. Úgy huszonéves kor elején jellemző...és ismerem a szülőket, ők meg szerényen, majdhogy nélkülözve élnek. Szerintetek mi történik az ilyen lányokkal? Elkezdenek munkát keresni és pofára esnek? Elég sok ilyen van.
2014. jan. 14. 07:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

....folytatom,

és jön egy hapika aki beleszeret ebbe a lányba,az meg szül neki 2 gyerkőcöt,azt leélik az életüket.

-sok sok millióan vannak így . ))

2014. jan. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha divatos cuccokban jár és megveszi a legújabb cuccokat, akkor telik rá, nem? Ezt ki fizeti, ő vagy a szülők? Ha a szülők, akkor annyira mégsem nélkülöznek, szóval itt ellentmondás van. Talán csak te látod túl borúsan a dolgot.
2014. jan. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
07:19 ja. vagy esetleg nem is szeret bele, csak az anyagi érdekek és a szexuális igények felülírnak mindent, így mindenki megkapja, amit akar.
2014. jan. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

"Ha divatos cuccokban jár és megveszi a legújabb cuccokat, akkor telik rá, nem? Ezt ki fizeti, ő vagy a szülők? Ha a szülők, akkor annyira mégsem nélkülöznek, szóval itt ellentmondás van. Talán csak te látod túl borúsan a dolgot."

az én egyik ismerösöm divatos cuccokba járt mindig...megkapta a diákhitelt és már 2 nap mulva felruházta magát :DD mostmeg van 3 millios tartozása, diploma természetesen nincs meg, ami van, h kikapcsolják náluk rendszeresen az áramot :D se munkája, se esze. 23 évesen szült egy pasinak gyereket -2 honapos ismerettség után, odaköltöztek a fiunak az anyjához, ahol a falakat ugy kell kitámasztani, h ne döljenek ki. (értsd szo szerint) a lány is ilyen körülmények közt nött fel...de a mango, keyo, isten tudja mik, mindig megvoltak..

2014. jan. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én nővérem már 5 éves korában megmondta, hogy el fogja tartatni magát egy hapsival. (Apám mesélte, milyen jót röhögtek rajta) És tényleg így lett. Persze gondolom nem úgy álmodta meg a dolgokat, ahogy történtek, de végül elérte a célját. Még nem töltötte a be a 18-at, mikor egy címerező táborból megszökött. Egy pasival összeállt, ott éltek a családjával, csináltak egy gyereket. Putriban laktak. Ekkor került elő. Segítséget kért. Apuék segítettek is rajtuk. Elhozták őket onnan, megengedte apu, hogy a bérlakásában lakjanak, csak a számlákat kérte, hogy fizessék. Szerzett a srácnak melót. De nem dolgoztak, nem fizették a számlát, tengtek-lengtek évekig. 3-4 év után szétmentek, nővérem közben megigényelt egy önkormányzati lakást, meg is kapták. Aztán feladott egy hírdetést, egy pasi válaszolt rá. Összejöttek. Kérdeztem is magamban, ki az a marha, aki látatlanba találkozni akar egy egy gyermekes anyával. Kiderült, hogy ő sem tökéletes. Éppen válik, egy kisebbségitől, van 3 kiskamasz gyereke, egy csomó adóssága, hónapról hónapra él, külföldön, olajfúró tornyokon, de baromi jól keres. Összebútoroztak a kis 45 négyzetméteres önkormányzati lakásba, eltartja nővérem a pasi. Közben odavették a 3 másik gyereket, csináltak még egy közöset, aztán a pasi városába költöztek, ahol a pasi családi vagyonba tartozó rom-házat kivásárolta a testvéreitől...10 milkát adtak érte...láttam...a telekért adtam volna 1-2 milliót max, a házat úgy ahogy van, ledózerolnám. Most ott laknak már csak 4 gyerekkel, mert az első kirepült. Nővérem soha nem látta el a háztartást, gyerekeket, el van hízva, de keményen. De otthon azt csinál, amit akar,...ha ez így jó neki...
2014. jan. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Lehethogy én is buborékvilágban nötem fel. Egyke kislány voltam, anyuék mindent megadtak, nekem is volt mayo, meg adidas, meg mango ruham, taskam, akarmim.. Anyuek erre nem tartottak igényt, egész életukben dolgoztak, allatokat neveltek, falun lakunk, nagy kertel és mindig volt ott munka. Mindent megkaptam, 10 évesen motort vett nekem apa stb. Amikor felnöttem a szüleim segitségével kaptam egy lakást, amit én fizettem, elkezdtem szépen munkat keresni- és nem estem pofára, hanem bizonyitottam, imádtam a munkam, a bulizások elmaradtak, a csillivilli baratnök is. Aztan megismerkedtem egy fiuval összeköltözünk, 1 év után szakitás... Akkor egy ujabb bulizos korszak következett. Amikor rámirt anyuék 5.dik szomszédja, aki gyerekkora ota szerelmes volt belém,összejöttünk, átköltöztünk egy nagyobb lakásba, most babát várok. Nem vagyok és soha nem voltam eltartott nö, mindig dolgoztam, élelmiszerláncban üzletvezetöként, elég jo fizetéssel. Az emberek változnak, és más más életszakaszokban mások az igényeink.
2014. jan. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért él rózsaszín felhőben, mert jók a családi körülmények, és lehet, hogy felnőtt korában is ilyen lesz, mivel ezt a mintát látta otthon, és miért ne találhatna normális munkát és továbbra is így fog élni.

Egyébként lehet, hogy látják, hogy az élet nemcsak nevetés és buli, de tudomásul veszik és nem keseregnek rajta, hanem a jó dolgokra koncentrálnak.

2014. jan. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Majd akkor lesznek ezek kakimakiban, amikor a pasika szépen lelép egy kevésbé kövér, és kevésbé nagyszájúbb nőért, aki mondjuk tud dolgozni is.

Akkor ezek a csajok lesznek gondban, már min. 2 gyerekkel, 30-40 éves korukban fognak először dolgozni, és valamelyik gyerek mindenképp rajtuk fog lógni jó darabig.


Valahol sajnálom ezeket a nőket, mert az önmaguk áldozata mind, és visszakapják rendesen azt, amit fiatal korukban ők adtak esetleg másoknak.

2014. jan. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azzal nincsen probléma, hogy sok helyenvan pénz amiből telik rá.

Inkább azt látom, hogy olyanoknak is erre telik akiknek a szülei emiatt gürcölnek, tönkremegy az egészségük, elmész hozzájuk és meglepődsz hogy úristen, királylányként viselkedik közben meg tök átlag...vagy még az sem.

Nincs bennük egy kis lelkiismeret furdalás sem, hogy a szüleik egész életüket azért dolgozzák végig hogy ő drágább cuccokat vehessen és emiatt magukra már nem áldoznak?

Aztán ezek a lányok úgy a 30-as korosztályban már nincsenek meg. Legalábbis én nem látom.

2014. jan. 14. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!