Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet-e egy fiatal férfitanárn...

Lehet-e egy fiatal férfitanárnak bevállalni osztálya ballagásán sötét rózsaszín öltönyt, világos rózsaszín inggel és fehér nyakkendővel?

Figyelt kérdés

Az osztályomba járó fiúk ilyen szerkóban akarnak ballagni, engem is rá akarnak venni, hogy hasonuljak hozzájuk, csináltassak magamnak sötét rózsaszín öltönyt. Vajon a szülők és kollégák mit szólnának egy ilyen ünneplőruhához?

A diákoknak tetszene, az tuti, az nem is kérdés, jobban félek a felnőttek véleményétől.


2009. márc. 18. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
hát ha biztos vagy benne hogy nem csak szivatnak, és ők is ilyet fognak hordani, akkor midnenképpen. szerintem az nagyon jó ha egy tanár nem töketlen
2009. márc. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

És te hogy éreznéd magad benne???

A mi ofőnk nem öltözött hozzánk, sőt egyik osztályfőnök sem az évfolyamon ( 8 osztály)

Szerintem az is elég jelzés ha az öltönyödön ilyen színűek a cuccok, zsepi, nyakkendő, még talán mellény, persze nem húz melegben mellényt senki gondolom.

2009. márc. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha tényleg ők is ugyan ilyenbe lennének, és neki is és neked is egyforma a cucc, akkor szerintem vágjatok bele:P Emlékezetes lesz az osztályod számára!:PA szülők tudnák, hogy ez ilyen "egyen" dolog, bár biztos vannak olyanok, akinek nem jönne be.De hát ez ezzel jár.:)Én örülnék egy ilyen ballagásnak!
2009. márc. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ne menj bele, vegyel fel egy sotet oltonyt, meg ugyanazt az inget es nyakkendot, amit ok fognak, ezzel harmonizalsz veluk, de megis kitunik,h te vagy az osztaly `feje`.

Egybekent, meg hova venned fel megegyszer? Csak allna a szekrenyedben...

2009. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
SZerintem tök jó, ha az ofő is benne van a ballagásban.Ha nem lenne, akkor kb olyan lenne mintha nem lenne része az osztálynak.
2009. márc. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Másképp is ki lehet fejezni az összetartozást, tényleg abban hogy csak harmonizáljon pár dolog.

A fiúk sem fogják soha többet felvenni...még egyetemi vizsgára se mehetnek rózsaszínben?? hova mennek??

Meg ha ránéznek 20 év múlva szégyellik...

Nem vagyok egy maradi csaj...ehhez csak józan ész kell...

Gondolom úgy érzik így menők...ők megmutatják hogy ők felveszik a rózsaszínt....

Le lehet pontozni, de ez izlés és agyficam

2009. márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ne vedd fel, a nyakkendo meg az ing meg elmegy egy fekete oltonnyel. Meg a fiuknak is eleg fura.
2009. márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Szia


Le leszek pontozva, de nem érdekes...

Szard le, vedd csak fel ;)


A diákokhoz illő ruhában leszel, aki nem hülye annak el fog jutni az agyáig, hogy valószínűleg azért ilyen, hogy passzoljatok.


És a diákjaidnak tetszene, szóval hol itt a gond? Ha a tanárok vagy az igazgató kérdezik megmondhatod, hogy a diákok rábeszéltek, az osztály megszavazta.


A szülők úgyse fogják megkérdezni tőled, max a hátad mögött pletykálnak. De azt meg amúgy is csinálják.


Ha jól áll rajtad vállald be, nem értem miért ne lehetne.

Én 100%ig azt mondom, nyugodtan felveheted, megfelelő lesz.


Másrészről... szerintem szép lesz ez a rózsaszínes dolog.

Esetleg megpróbálhatod fehér inggel és rózsaszín nyakkendővel is, tehát a 2 színt felcserélve. Vagy a diákoknak is fehér nyakkendő lesz azért kell neked is?


Na mindegy, szerintem jó lesz nagyon, a szülők véleményétől ne tarts, mosolyogj tájuk és mondd, hogy a diákok annyira akarták. Nekik úgyse lesz ilyen ruhájuk soha :D különben pedig fiatal vagy, persze, hogy felveheted.

Minden jót. :)

2009. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen egyetértek az előbbivel!:)
2009. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!