Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy fiú nem nagyon...

Lányok! Ha egy fiú nem nagyon ad magára, magyarán szőrös', de amúgy a belső tulajdonságaival megfog titeket akkor mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Kedves a srác meg minden. Nem is csúnya. Csak kicsit hanyag. Viszont velem mindig kedves és megkedveltem, de mindenki azt mondja milyen ronda stb. Osztálytársam, ha ez számít. ...
2014. jan. 16. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pontosan? Az, hogy kócos a haja és csúnya szakálla van?
2014. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a szőrösség nem érthető, a férfi többé-kevésbé szőrös. De a belsője nem!!!
2014. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szőrős pasi jó, nekem nem kizáró ok:D Ha megkedvrlted, akkor adj neki esélyt.
2014. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy hanyag? Ha nem szőrteleníti a testét plusz pont, de ha mondjuk nem fürdik, nem mos fogat akkor mehet a lecsóba.
2014. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, jól áll neki az arcszőrzet meg minden, csak szerintem túl szőrös. Nem minden fiúnak szőrös a hasa meg minden. Hanyagságra gondoltam az alatt meg, hogy sokat piál, nem jár be órákra ilyenek.
2014. jan. 16. 23:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem nagyon láttam eddig olyan fiút, akinek nem szőrös a hasa. Csak az egyik volt osztálytársamat, mert ő gyantáztatta magát mindenhol. Szerintem szőrősen férfi a férfi, csak akkor szőrtelenítsen, ha nem látszik ki alóla, vagy ha zavarja. Attól még nem lesz hanyag senki, hogy nem borotválkozik, főleg nem a hasán... Ha neked tetszik, és viszont tetszel neki, akkor nincs probléma, ne légy felszínes, és ne akadj fenn azon, hogy mások mit gondolnak a srác KÜLSEJÉRŐL...
2014. jan. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Passiflora ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az ivarérett férfiak teste többé-kevésbé szőrös.


Ez nem azért van, mert hanyagok, vagy "nem adnak magukra", hanem egy biológiai sajátosság, aminek hormonális okai vannak. :-)


Van olyan nő, aki ezt kifejezetten vonzónak, férfiasnak találja, van, aki kevésbé, és olyan is, akit ez esetleg kifejezetten taszít.


Ha Te az utóbbiak közé tartozol, akkor is van esélyed olyan férfit találni, aki eleve más adottságokkal rendelkezik, vagy borotválja a teste nagy részét.

2014. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!