Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak párt? Vagy egyszerűen nem találkozok össze senkivel aki megfog a belső tulajdonságaival?

Figyelt kérdés
Nem az van hogy magasra rakom a mércét vagy bármi ilyen,nyitott vagyok az ismerkedésre.Szórakozó helyen már nem ismerkedem ,bárkivel akivel ott ismerkedtem meg akár jól néz ki akár nem semmi értelem nem szorul beléjük nem is politizálni akarok de nem a való világról beszélgetni.Hol ismerkedhetnék?21/L
2011. nov. 22. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
attól mi az a nagy beszéd téma
2011. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én jártam szórakozóhelyekre és nem az jött le a Nökröl, hogy az értelmet keresnék.

Vagy kefélni mennek vagy szórakozni a barátnöikkel, más alternatíva nem nagyon van.


Én nagyon értelmes körbe kerültem be, ahol igazán jó emberek vannak és azthiszem általuk Én magam is jobbá váltam valamelyest.

Önkéntesként kezdtem el dolgozni, rászorulókon segítek még mindig, ha idöm engedi.

Egyrészt élvezem amit csinálok, másrészt olyan emberekkel vagyok körülvéve, akik nem a mai társadalom elkorcsosultjai, hanem normális, tiszta emberek, akik nem csak saját magukkal vannak elfoglalva.

Minden nap öröm odamenni, mert adok és kapok is.


22/F

2011. nov. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én mondanám hogy ismerkedj neten ,de tudod nem hiszek Én sem a netes ismerkedésben!

Ha gondolod beszélgethetünk privátban,hátha akad megoldás a gondjaidra(meg az enyémre is) :) Na jó... Beszélgetésnél többet nem vállalok!

Hogy válaszolja a kérdésedre is:Tánciskola,edzőterem,akár még az uszoda is jó,ha szereted a focit akkor menj el meccsekre(megjegyzem én nem mennék).Ha szeretsz kirándulni , a kirándulást kedvelő emberek szoktak szervezni kirándulásokat ahova akárki mehet aki kész egy kis hegymászásra ilyenkor is jó alkalmak vannak ismerkedésre.

Ha te vagy az a 21 éves lány aki annak a kiscsajnak írt aki 60ezrest táskát vetetett meg apucival akkor kérdés nélkül írok Neked!!! :)

Minden jót!

26F

2011. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Elnézést az offért milyen önkéntes vagy?Engem is érdekelne:)
2011. nov. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is érdeklődnék hogy kiknek segítesz és melyik szervezet által?
2011. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

előző..

voltál életedben focimeccsen?


aki ordibál, hogy:

megb.szom az anyád meccs után te b.zi..



az neked értelmes beszélgetőpartner?

2011. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Voltam meccsen!De nem drukkerként hanem biztiőrként!

Ú ezek rosszabbak mint a gyerekek,főleg mikor lassan tudják csapolni a sört!A sok ordibáló emberrel alig tudtam megértetni magam ,egy páran nekem akartak jönni.Jó de ez felállás kérdése mert normális emberek is járnak meccset nézni!Kitudja lehet megtetszik egy csajnak egy srác és hozzávág ismerkedéscéljából egy sörösüveget. :)

2011. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nos,a focimeccs kilőve :D
2011. nov. 22. 22:36
 9/15 L.Szilárd ***** válasza:

Tudom nem leszel kisegítve vele. De leírom amit gondolok, amit eddig tapasztaltam.

Egy biztos, ha fel állítasz egy bizonyos mércét ami alá nem mész, akkor nagyon nehéz dolgod lesz. A mércénél, itt nem anyagi, vagy a másik külsejével kapcsolatos elvárásokra gondolok. Mert arra nem lehet, és szerintem nem is szabad kapcsolatot építeni.

Magam részéről belső értékekre, és az egymáshoz való viszonyunkra, és az őszinteségre, és kommunikációra állítottam fel egy mércét. Amiből úgy döntöttem nem engedek. Nehéz lesz így társat találnom, de akkor inkább maradok egyedül, mint hogy csalódjak, vagy szenvedjek valaki mellett, miatt.

Pár találás sokszor csak a szerencsén múlik, amit elő lehet segíteni dolgokkal. Pl.: társkereső oldalra való regisztrációval. De itt nagyon fontos ne várj csodát, és készülj fel mindenre. Valamint ne húzd sokáig az első találkozót, amit valami nyilvános helyre szervezz meg, "menekülési" lehetőséggel.

Vagy lehet internetes fórumokon is ismerkedni, ha találsz olyan fórumot ahol, téged is érdeklő témáról megy az eszme csere. Itt kisebb az esély, és hosszabb ideig tart, de lehetőség van rá.

Esetleg keresni valami olyan társaságot ahol szintén a közös érdeklődési kör miatt, könnyen be tudsz illeszkedni, majd ismerkedni.

Vagy mint az előttem szóló, írta önkéntes munka vállalásával, ott esetleg valakivel össze hoz a sors.

Ezen kívül biztos van még egyéb lehetőség is, de egy biztos, társ kereső oldalon kívül, csak ismeretség alapján, vagy közös érdeklődési kör kapcsán fogsz találni.

Egy tanács: jól gondold át pontosan milyen embert is keresel, és mit vársz egy kapcsolattól, és az szerint keress párt magadnak.

2011. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok sajnos, bár én fiú vagyok.


Nagyon sok szép lányt látok naponta, de szomorúan veszem tudomásul, hogy a nagy része egy beképzelt, rib@nc, akivel nem lehetne hossszabb távra kapcsolatot tervezni sajnos vagy állandóan attól kéne rettegnem, hogy éppen kivel csal meg.


21/F

2011. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!