Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Candida miatt folyamatos éhség?

Candida miatt folyamatos éhség?

Figyelt kérdés
1-2 óránként ennem kell,2 tesztem is pozitiv lett candidára...ez ettől lehet?valakinek tapsztalat?
2014. jan. 18. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés az éhség és Candida között.
2014. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


olvasd mar el es utana okoskodj

2014. jan. 18. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Ejha, látom már a lényeget "savasítás-lúgosítás".

Orvos vagyok, nem zöldsámán...

Inkább nem is okoskodok, úgyis a gyógyszermaffia és a szabadkőművesek pénzelnek, a sav-bázis egyensúly, pufferrendszerek és hasonló lózungok pedig a Sátán kitalációi, máglyára vele.

2014. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem savasitas lugositas hanem a candida tunetei.az orvosok a candidat nem fogadjak el hetek ota nem tudja egy orvos se megmondani mi a bajom mitol vagyok orankent ehes...erdekes modon nete talaltam h millio ember ehes a candida miatt mert a gomba szenhidrattal taplakozik de latom ezt a orvosi egyetemen nem tanitjak csak a laikusok tudjak.akkor megis kedves Orvos mi a franctol vagyok ehes es rosszul orankent???jokedvembol??
2014. jan. 18. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Éhséget millió dolog okozhat kezdve a nem megfelelő táplálkozástól (pl. sok gyorsan felszívódó szénhidrátot tartalmazó diéta után törvényszerű, hogy az illető minden étkezés után 1-2 órával farkaséhes lesz az inzulincsúcsok miatt), unalomtól, depressziótól a különféle hormonális elcsúszásokon át a ritka, genetikai eredetű dolgokig...


2. A "rosszullét" kifejezés pedig orvosilag értelmezhetetlen. Ájulás? Fájdalom valamelyik testtájon? Szédülés, hányás? Szapora szívverés? Légszomj? Gyomorgörcs? Láz? Izomgyengeség?


3. A Candidán kívül kismillió másik gomba és baktérium is szénhidrátokkal táplálkozik, sőt többsejtű parazitáknak se esik rosszul egy kis szénhidrát...

2014. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!