Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől lehet ez?!? Folyamatos...

Mitől lehet ez?!? Folyamatos éhség.

Figyelt kérdés

5hós babámat szoptatom, már eszünk főziket is, de nem ez a lényeg.

miért vagyok farkaséhes állandóan? pl 3 nagy szelet kenyér és 2 pohár víz után is még rettentően éhes vagyok, de nem szabad túlzásba vinnem.szülés után első vérzésem 3hete múlt el.

nem tudom. a tejtermelődés miatt, h már több kell a babónak? vagy mi? :-D


2010. febr. 9. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
az én babám még csak 10 hetes,de én is állandóan éhes vagyok.megeszem az ebédet,jó nagy adagot,majd fél óra múlva már azon gondolkodom,mit kellene enni.de próbálom megállni,mert akkora leszek így,mint egy bálna.
2010. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

akkor nem vagyok egyedül.állandóan csak ennék.már mindig tartok itthon háztartási kekszet,mert folyton érzem az éhséget,és azért egész nap meg nem akarok megállás nélkül "zabálni".de érdekes,mert nem igazából a főtt kaját kívánom,meg nincs is ugy semmi kifejezetten amit kívánnék,csak mindig ennék,igy szinte egész nap kekszet majszolok.fiam nekem is 5,5 hós ő is szopizik+tápis,meg kap már főzit is.mensim 2 hóval szülés után volt,azóta nem.érdekes,mert egész terhesség alatt nem voltam ennyire éhenkórász mint most.

érdekelne engem is h mitől lehet.

2010. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xStefix ***** válasza:

Egyetek több olyan ételt, ami nem csak üres kalóriákat hordoz (= szénhidrát-dús ételek), hanem főleg tápértéke van. Az előbbiek nem laktatnak és egyáltalán nem egészségesek, plusz hamarabb lesztek éhesek és így nagyobb az esélye az elhízásnak és a különböző betegségeknek is.

Nincs időm most listát írni, de ha rákerestek a témára, biztosan találtok ezerféle javaslatot. Nagyon ajánlom a reformkonyhát is!

2010. febr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!