Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 16-22 éves fiatalok. Mennyi a...

16-22 éves fiatalok. Mennyi a havi bevételetek, mennyit kerestek havonta? Mennyit tesztek félre belőle?

Figyelt kérdés

Nem számít, hogy szülők adnak, vagy munkával szerzitek, nagyságrendileg mennyit kerestek számszerűsítve?

És ebből a pénzből mennyit tesztek félre, gyűjtitek, vagy ahogy megkapjátok el is költitek?


2014. jan. 20. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs keresetem, még tanulok, és jelenleg nem tudok mellette dolgozni. Kapok havi 20ezer Ft diákhitelt és 10ezer Ft ösztöndíjat. Ezekből fizetem a rezsit és a kaját. A lakbért a szüleim fizetik. De ha jönne valami hirtelen kiadás, arra van egy kevés félretett pénzem. Félrerakni nem tudok, majd ha dolgozni fogok, akkor rakok félre.
2014. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 18 éves lány vagyok. Végzős vagyok középsuliban,otthon élek és nem dolgozom. Nyaranta szoktam 3 hetet dolgozni 62 ezer Ft-ért.


Csak suliidőben szoktam pénzt kapni,heti 2000 Ft-ot. Ezt ételre és szórakozásra kell beosztanom,persze itthon is csinálhatok kaját suliba és bizonyos szórakozásaimat sem kell zsebből fizetnem.


Sulis ebédlésre szoktam 8500 Ft-ot kapni,amit NEM fizetek be,mert eleve kevés az adag ; és anyumnak iPhone nem tudom hanyasa van,nekem meg csak egy Lumiám, szóval azért SEM mondom meg neki.


Ha 2 szülőm együtt élne,minden bizonnyal többet kapnék. Apumtól is szoktam néha kérni erre-arra.


Régebben mindig elköltöttem a pénzem nagy részét,mára megtanultam bánni a pénzzel!!! :))

2014. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Havonta 16 ezer forintot kapok kajára, csak annyit kell finanszíroznom. Most kb. 10 ezer forint van eltéve.
2014. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor ez számít átlagnak, azért kérdeztem, mert elég sok BMW-t, meg Audit látni a főiskolák, egyetemek előtt, hogy azzal jönnek a diákok...

de hát mindenki máshogy él, aki BMW-vel jár suliba, gondolom nem itt fog dicsekedni vele :)

De ha még is van akire ez illik és olvassa, nyugodtan bevallhatja :)

2014. jan. 20. 18:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja vannak gazdag Audis diákok is:)

Engem a szüleim támogatnak, már ezért is tartotok a "módosabbak közé". Pedig nem vagyunk azok.

2014. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én felsőoktatáson vagyok és 19 vagyok, de minimum havi 60 ezret összetudok kaparni munkával, de van hogy 120 ezret is és valószínű 1-2 hónap múlva a 120 ezer marad a garantált fizetésem. A felét általában el teszem, mert gyűjtök olyan berendezésekre amik majd a jövőbeli lakásom részesei lesznek, másodlagosan egy kisebb autóra gyűjtök, amivel városba el tudom intézni dolgaimat. Harmadrészt meg szeretném egy alapösszeggel biztosítani magam, ha esetleg valami baj adódna, mert már nem igen élnek azok az emberek családból, akikre számíthattam egykor. Ebből a pénzből fizetem még az internetet és itthoni kaja egyharmadát. Vízzel és árammal eléggé tudok takarékoskodni:)
2014. jan. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, tanulok. Havonta kapok kajára, meg kolira, utazásra 40 ezret kb. Félretett pénzem van bankban 300 valamennyi, a kártyámon van 90 kb és itthun a tárcámban 80-90. Mindig is spórolós voltam :D A karácsonyra, húsvétra kapott pénzeket is mindig félretettem, nyolcadikban már tuti volt 150-200 ezer forintom.
2014. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!