Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy olyan...

Összejönnétek egy olyan lánnyal akinek végig van vágva a lába? 25 éves vagyok

Figyelt kérdés
Mindkét lábamba daganatokat találtak ( jóindulatú) és ki kellett venni őket. Térdtől bikinivonalig vágtak. Ezután plasztika helyreállító műtét kellett., mert ahonnan kivették a dagantot nagy gödrök maradtak, a vágást meg kellett ejteni a bikinivonalnál is. Igaz szebb lett a lábam mint valaha, de undorító egy centis vastag vörös hegeim vannak nagy területen . Igaz ez még gyógyulni fog, mert csak 3 hónapja volt a helyreállító műtét. Arra lennék kíváncsi hogy a későbbi életemben szerintetek hogyan fogják ezeket a hegeket kezelni a férfiak? Merjek így ismerkedni?
2014. jan. 20. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Hát, szerintem irányt mutat a combjaid közé, szóval ne aggódj, nem lesz itt gond :D
2014. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmilyen hatással nincs a férfiakra. Ha a barátnőmnek végig lenne egy műtéti heg a lábán, engem biztos nem zavarna. Sőt, még talán picit vagány is, olyan van amazonos :D
2014. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Persze. 24F
2014. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*vad
2014. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez nem akadály, szóval igen.

21/F

2014. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Ha normális a pasi, megérti!

Szerintem nem gáz! :)

NYUGI!!!

2014. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez legalább egy kiváló szűrő a kapcsolathoz, biztos lehetsz benne, hogy aki közeledik, az nem erre fog koncentrálni, azaz őszinte lesz.
2014. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

jobb mintha a csuklod lenne vagdosva mert öngyilkos akarsz lenni... az jobban taszitana mint egy műtéti seb ha pasi lennék... ezt szerintem egy normális ember megérti...

15/L

2014. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Passiflora ***** válasza:
100%

Én nem szeretnék bele egy ilyen lányba, de csak azért, mert nő vagyok! :-)


Azért gondoltam, hogy írok Neked, mert ismerek egy olyan hölgyet, akinek más jellegű műtét miatt hasonlóan hosszú hegei vannak térdtől csípőig, ráadásul egyik combja külső oldalán egy meglehetősen nagy gödörszerű bemélyedés.


Ahogy láttam az életét, miután el tudta fogadni saját magát így, ez nem jelentett Neki semmiféle gondot a párkeresés terén. Volt bőven érdeklődő lovag is körülötte a huszas éveiben, azóta pedig férjhez is ment egy kifejezetten vonzó, jóképű férfihez.


Szóval Te is nyugodtan merjél ismerkedni! Ha magadat el tudod így fogadni, és tudod így szeretni, akkor egészen biztos, hogy más is így lesz vele! :-))

2014. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mivel nem a combjaiddal akarok ismerkedni, nem lenne akadály.
2014. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!