Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen lánnyal? Aki szép de buta? Lányok ti összejönnétek olyan sráccal aki helyes, de buta?

Figyelt kérdés
Külsőleg szép,viszont nincs tisztában alap dolgokkal,kicsit buta. Szerinte Kanada Angliában van és hogy Nagy Sándor nagyon dögös volt (Colin Farrell aki a filmben játszotta.) Nem tud "értelmes" dolgokról beszélgetni,sőt szinte beszélgetni sem tud,mert ha felteszel neki egy kérdést ami nem ruhákról sztárokról vagy akármi hasonló dologról szól,csak annyit kérdez,hogy az mi/ki. Tehát ha valaki szép,de buta azzal összejönnétek-e. Ha volt hasonló tapasztalatotok leírhatjátok.

2014. jan. 20. 20:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon ciki. Nem lehet vele értelmes dolgokról beszélni, és társaságba se lehet vinni, mert megalázom vele magam.

Én lány vagyok, de sosem járnék ennyire buta emberrel, számomra nagyon fontos az intelligencia.

2014. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak "arra" igen, egyébként meg minek?
2014. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Hát, nem igazán jönnék össze ilyen lánnyal. Ha megöregszik úgyis rondább lesz, úgyhogy addigra a maradék értékek is eltűnnek.
2014. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek azért elég durva dolgok. Nem járnék vele.
2014. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Szexpartnernek jó lehet, de komoly kapcsolatra semmiképp.
2014. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Volt párom is buta volt. Rettentően zavart! A mostanival kb. hasonló szinten vagyunk, sokkal jobban érzem magam!
2014. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem még nem volt kapcsolatom(15 éves lány vagyok) de akármilyen helyes lenne egy pasi de ha nem tudunk dumálni értelmes dolgokról ott már veszett a kapcsolat...
2014. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen tényleg csak szere való!
2014. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 WheneverYouWant ***** válasza:
55%
Futó kalandra simán... ha valaki akkor az ilyen lányok megérdemlik hogy lefektessék őket aztán tipli...
2014. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Lány vagyok, s nem jönnék össze ilyen pasival. Mindenre tanítanom kellene őt, mintha nem a barátnője, hanem az anyukája lennék, és ez elég kellemetlen lenne.
2014. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!