Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bántják annyian az...

Miért bántják annyian az Éjjel-Nappal Budapestet, amikor a valóságról szól?

Figyelt kérdés
Ha nem a valóságról szólna, akkor nem lenne ilyen népszerű.

2014. jan. 21. 20:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%

Mégis mi benne a valóság?


Az hogy a nők k*rnak mindenkivel, majd másnap jön a kifogás hogy " csakis az alkohol miatt volt".. persze elvárják, hogy sajnáljuk őket emiatt?


Vagy, hogy minden pasi egy kigyúrt idióta, ki órákig nézi magát a tükörben?

2014. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Ezen műsornak a valóságtartalma 0 %-os. Tipikus, emberi közösséget butító szennyműsor. Aki nézi, annak egészségére...
2014. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%

Pár részt láttam. Ezek alapján:

1. Ez rohadtul nem a valóságról szól... illetve biztosan van, akinek ilyen elb@.szott az élete, mint a sorozatban, de annak szegénynek már mindegy.

2. A színészi játék nulla, a történet nulla, az egészről süt az, hogy tíz fillérből van leforgatva. Ilyet kb még én is tudnék csinálni.

3. Attól hogy valami a valóságról szól, még nem lesz automatikusan se népszerű se színvonalas.

2014. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 10-essel és többekkel, nem írom le ugyanazt még egyszer.

Tényleg vicces, hogy valaki úgy gondolja, ez a valóságról szól. :) Nem sokat tudhatsz a valóságról.

2014. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem szól a valóságról. Azt mutatja, ami kell egy bizonyos csoportnak, amitől -szerencsére- én távol állok. 16/F
2014. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Pont hogy nem a valóságról szól. Olyan, mint a Barátok Közt, hogy csak tehetségtelen suttyókkal improvizációs jelenetekben... még csak a nevük sem az VV Anikó kivételével, mint igazából. Pár adást láttam... ha ez neked a valóság, hogy minden adásban történik vmi döbbenetesen debil dolog (női cheerleader-ruhákban mennek haza a pasik, miután lerobbant az autó?...) meg hogy minden fiatal olyan, hogy letojja a barátait és szanaszét k.rogat, hát nem akarom tudni, hogy honnan származol, de hogy nem kultúremberek közül, az biztos.


Én azért "bántom" a műsort, mert egy igénytelen fos. És a te igényességedről és az IQ-dról is sokat elmond, hogy ennyire imádod. A színészek (höhö) egy része mocskos bénán játszik, a szereplők közül mindegyik egy szemét, és az van beállítva normálisnak meg követendő példának, hogy verd át a másikat meg akkor már nem is vagy ember, ha nem feküdtél le 1 hónap leforgása alatt min. 4 emberrel... és ezek után csodálkozunk, hogy hogy elk.rvulnak a tinik...

2014. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%
Fogadjunk hogy vidéki vagy és azt hiszed ilyen az élet Bp-en. Hát nagyon nem. Ha itt élsz és igy akkor az egyéni szoc problem és a te primitivségedre utal csak.
2014. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

10 Ez ennek a műfajnak a lényege, hogy a valóságot, az egyszerű embert veszi alapul. Ami ott történik, az veled is megtörténhet. És még közelebb hozza a nézőt a műsorhoz azáltal, hogy ő is bekerülhet oda. És hogy amatőr színészek alakítják? Nem ez a lényeg. Bár sokaknak szúrja a szemét. Sőt, néha még rá is tesznek erre a részére egy lapáttal, hogy aki egy kicsit tudatlanabb, az tényleg azt higgye, hogy ez a valóságban megtörténik. Ott van pl Lali esete, amikor pucéran rohangált Pesten...még a Fókusz is közvetítette. A története meg izgalmas és fordulatos, ráadásul nem egy olyan történetet ismertem fel benne, ami velem is megesett. Ezért tettem fel ezt a kérdést:)


11 Fogadjunk, te se néztél végig normálisan egy részt se, csak itt jár a szád. Nemcsak kigyúrt izomagyúak vannak benne, hanem rendes karakterek, akiknek összetett személyiségük és saját történetük van. De te csak ítélkezz, az megy.


12 Neked is csak azt tudom mondani, mint az előző kettőnek.


13 "Ez rohadtul nem a valóságról szól... illetve biztosan van, akinek ilyen elb@.szott az élete, mint a sorozatban, de annak szegénynek már mindegy."


Az ország nagy részének ilyen elbaszott élete van. Sőt, még sokkal rosszabb.


"2. A színészi játék nulla, a történet nulla, az egészről süt az, hogy tíz fillérből van leforgatva. Ilyet kb még én is tudnék csinálni."


Ez egy új műfaj, fent leírtam. De ha még te is tudnál ilyet, akkor jelentkezz és megnézlek:)


"3. Attól hogy valami a valóságról szól, még nem lesz automatikusan se népszerű se színvonalas."


Akkor ez a műsor hogy lett népszerű?


14 Te se. Vagy csak más körökben mozogtál eddig. Örülj neki.


15 Meg vagy dicsérve.


16 Persze, nem a 100%-os valóság, de mégis vannak benne olyan elemek, amik valóságosak és az életből származnak. És ha pár részt megnéznél, rájönnél te is, hogy sokszor nevelő célzatú ez a műsor. Mondjuk igen, ez a része nem éppen a valóság, hisz ebben a sorozatban aki szemétkedik a másikkal és gonosz, az megkapja a méltó büntetését. Az életben ez sokszor nem így van. Ilyen szempontból mese. De jó mese. Nem hiszem, hogy csak rossz hatással van a fiatalokra. Az meg hogy buliznak? Úristen, szentségtörés. Melyik fiatal nem bulizik és nem követ el hibákat? Nem az a lényeg, hanem az, hogy tanuljon belőle. Ennyi. És itt ez megtörténik. A valóságban nem mindig.


17 Fogadjunk, hogy most nagyon okosnak érzed magad.

2014. jan. 22. 14:46
 19/21 anonim ***** válasza:
91%

18! (12-es vagyok)


Hú, most nagyon menő vagy, hogy mindenkit lepontoztál és külön kommentben kiveséztél és kritizáltad azokat, akik nem értettek veled egyet.

2014. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
72%

11es vagyok


Néztem pár részt belőle. amikor beválogatták a VV Anikót, aki az egész VV-t végigbőgte meg végigrinyálta, nos akkor mondtam, hogy erre nekem nincs szükségem.


Azóta csak pillanatképeket láttam belőle. Mindegyiken valami kigyúrt macho idióta volt, vagy ágymelegítőnek való nő.


Ítélkezem? Ez nem ítélkezés, hanem a véleményem a sorozatról.


Elég baj, ha azt hiszed, hogy ez a valóság! Főleg, hogy előre megírt forgatókönyv alapján megy.. a Való életben nincs forgatókönyv.



Avatar c film sem a valóságról szól, mégis 1 milliárdos bevételt hozott, az is elég népszerű ezek szerint. Most akkor ez, hogy is van?

2014. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!