Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti szeretitek az Éjjél-nappal...

Bonyár Zorka kérdése:

Ti szeretitek az Éjjél-nappal Budapestet?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
egy hülyeség az egész de imádom:DD
2014. jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, hányok tőle
2014. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tudom , függő lettem :D
2014. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elrontsák az embereket, mert elhitetik az emberekkel hogy Budapest és ezzel az egész Magyarország a virágkorát éli. Ezzel azt is elhiszik, hogy Magyarország mezőgazdasága a csúcson van. Irány a mcdonalds, F&F, Westend.


Ha Magyarország mezőgazdasága hanyatlik és külföldről eszik a mérgezett életeket, ezeknek az embereknek az is mindegy.

2014. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem hány és fos.ingerem lesz tőle egyszerre. 2 részét láttam (kényszerből) ennek a szarnak de ilyen gyenge szín és szellemi vonalú sorozatot az életben nem láttam! Sorozatnak én biztos nem nevezném inkább valami nagyon tré komédia műsornak hívjuk. Ez is olyan,mint pl a győzike show vagy a mónika,balázs show. Primitív,fostalicska,műsor buta,ostoba,agresszív szereplők,történet az nincs vagy,ha van is senki sem érti. Nulla színészi készség van az egészben. Tehát ez az a műsor,ahol azt tudom mondani,hogy csak innen-onnan összeszedtek egy két balfas.z magyart az utcáról,aztán bevágták őket a showba azt jó van az úgy. Ordibálás,kiabálás,káromkodás,alpáriság,verekedés az egész egy gyűlöletkeltő nevetséges amatőr mai magyar sorozat. Nézz körbe! Magyar sorozat? Az meg mi? Ezt tényleg csak az olyan hülyék nézik,akik röhögni akarnak valamin unalmukban de ezen röhögni már magában elég gyalázat. Vendégségben néztem 1-2 részt,ahol az volt a "történet",hogy ki kit csalt meg meg ki kit dug meg. És könyörgöm ez érdekel valakit? Amikor ott van az a rakás ismeretterjesztő,természet meg tudományos csatorna meg egy rakás sokkal értelmesebb műsor,amiből tanulhatunk is valamit de nem nekünk ÉJJEL NAPPAL BUDAPEST kell? Nagyon szomorú. Mi magyarok erre vagyunk képesek. Legyünk rá büszkék!
2014. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!