Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szeretitek Budapestet?

Szeretitek Budapestet?

Figyelt kérdés
Előnyei,hátrányai?:)
2013. okt. 27. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Összevetve más nagyvárosokkal szép és nyugis hely. (természetesen világváros nem pedig megyeszékhelyek) előnyei mint minden városnak a minden egyhelyen opció. Nekem mégis túl zsúfolt. Nem költöznék oda.
2013. okt. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig a lendületet jelenti, a fiatalságot még akkor is, ha csak egy hétvégére megyek fel.

Még mindig nagyon sok lehetőség van ahhoz képest, hogy mi van a megyeszékhelyeken (250.000-es városban élek). És az a sok külföldi arc, hang, stílus amit látni lehet a belvárosban, körúton ... mindig is felpezsdített.

Egy kisvároshoz képest senki be nem szól, nem bámul az utcán, tömegközlekedésen, esetleg rád néz, hogy éppen ne menjen neked.

Sok helyen olcsóbban is megkapok cuccokat, rengeteg a leárazás-kiárusítás, rengeteg a választék a hiper-szuperek-ben és eléggé elérhető árakon.

2013. okt. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, szeretem. Hiányzik is, talán a nővérem miatt, mennék már fel egy-néhány napra. :)
2013. okt. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, Európa egyik legszebb városa szerintem, és szeretek itt lakni. Előnyei, hogy tényleg szinte bármit lehet csinálni, rengeteg kikapcsolódási lehetőség van, hátrány, nyáron gyakran voltam kb egész nap a belvárosban is barátokkal, és sehol nincs köz WC, vagy minek hívjam. Meg a dohányboltok irritálnak.
2013. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem.


+ kultúra (kiállítások, színházak, rendezvények)

+ kínálat (szinte bármit meg lehet nézni / ki lehet próbálni / meg lehet kapni)

+ sok a munkalehetőség

+ sok a jó iskola

- ideges és rossz kedvű emberek gyűlölködnek össze vissza az utcán olyanokkal, akik nem tehetnek a másik kedvetlensége miatt.

- koszos levegő

- borzalmas a közlekedés

- közbiztonsági problémák

- elértéktelenedett a hétköznapi emberi kapcsolat


Amióta nem Budapesten élek, úgy érzem 10 évet fiatalodtam! Stressz mentesebb lett az életem.

2013. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Leírhatatlanul szeretem <3 <3 <3 főleg Budát de Pestet is szeretem <3 14/L
2014. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek igen nyomós érvek.
2014. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nyüzsgő, zsúfolt, füstös.én nem szeretem.
2015. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem bírom a hétköznapokat Pesten, de már lassan 3 éve nem vagyok képes megszokni. Megőrülök itt -állandóan fáj a fejem a szmogtól, meg a stressztől, meg a sok örült embertől -már bocsánatot kérek, tisztelet a kivételes jó embereknek.
2015. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!