Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Észre vettétek hogy ez az...

Észre vettétek hogy ez az oldal már nem azért van hogy segítsenek az emberek a másiknak hanem hogy belekössenek egymásba?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 05:51
 1/9 anonim ***** válasza:

részben van csak igazad,

-mert egy normális kérdésre általában normális válaszok jönnek,

pl : Ti,hogy sütitek a halat,kell lisztbe forgatni ?

-de van nagyon sok gyogyó kérdés,amire tényleg nem kell szakszerű választ adni,

pl : Nem védekeztünk a barátommal,lehet,hogy terhes lettem ?

2014. jan. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MrPifta ***** válasza:
nem, még mindig azért van. DE sajnos sok olyan van, akibe bele lehet
2014. jan. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen sajnos vannak buta kérdések is de itt is sajnos a szülő a hibás mert nem világosítja fel a gyerekét. A gyerek meg nem mer kérdezni csak itt.
2014. jan. 26. 07:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A tényleg fontos kérdésekre nem szoktam választ kapni, főleg azokra, amihez ész vagy tapasztalat kéne, de ha valami csámcsogós hülyeséget kérdezek a család kategóriába, arra jó sok válasz érkezik. De szerintem nem azért, mert bele akarnak kötni egymásba,csak hát tényleg nem túl okos nép jár ide és ezért nem annyira tudnak segíteni.
2014. jan. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet. De régen jobb volt ez az oldal :/ . Hát sajnos ilyen világot élünk
2014. jan. 26. 07:38
 6/9 anonim ***** válasza:

en segitek, de mit kapok ha oszinte vagyok sokszor? 0% ot

ezekutan meg a kerdezonek all fejjebb, h pedig ez igy van, holott feloraja o kerdte...

ne csodalja, ha ezekutan belekotok...

2014. jan. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

régen azért volt másabb mert nem járt ide ennyiféle ember. sok ember közt sok a buta.

de egyetértek, hogy ide nem a fizikus meg őssejtkutatók járnak, hanem hétköznapi tróger emberek. azoknak meg általában 0 érdeklődésük/szakértelmük van és érzelemlények.


én sem szeretem, ha 1 értelmes kérdésemre semmi értelmes válasz nem jön. nem értek egyet azzal, hogy csak az idióta kérdésekre jön olyan válasz. az értelmes kérdésekre általában semmilyen válasznem jön, vagy 1-2 hiperokoskodó megpróbál valamit.


ha van valami értelmes kérdésetek, belinkelhetitek, megpróbálok válaszolni. vagy tegyétek fel itt.

2014. jan. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dani900 ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy azon kívül, hogy sok hülye válasz van, van köztük általában jó is.


De, azt se felejtsétek el, hogy mindenki saját magát gondolja a legjobbnak, tehát, még a kérdező is sokszor úgy tesz fel, egy kérdést, hogy tudja, milyen választ vár, és ha nem azt kapja, akkor egyből a másik a hülye, mert nem úgy ugrik, ahogy ő fütyül.


A másik, pedig az, hogy nagyon nehezen fogadják-fogadjuk el, azt,m hogy másnak más a véleménye mint nekünk. Ha szerintem a piros a legszebb szín, szerinte viszont a kék, akkor ő csak hülye lehet.


A másikban mindig könnyebb a hibát keresni, mint saját magunkban. Pedig ott kéne csak igazán körülnézni.

2014. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

dani 1. peldajatol akadok ki...

v is az olyanoktol akit emlit!

2014. jan. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!