Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez tényleg gond lenne?

Ez tényleg gond lenne?

Figyelt kérdés
Nem akarok fent lenni egyik közösségi oldalon sem. Nem hiányoznak a régi ismerősök, akikkel amúgy sem tartottuk a kapcsolatot. De manapság már kb. ufónak nézik azt, aki nincs fent legalább egy ilyen oldalon. Most velem van a baj, vagy ebből ki szeretnék maradni?

2014. jan. 16. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

De ki néz téged ufónak, ha egyszer senkivel sem tartod a kapcsolatot?

Meg miért érdekel a véleménye, ha amúgy senkire sem vagy kíváncsi?

2014. jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne veled baj? Én se voltam fönt sokáig, csak költözés után csináltam profilt, hogy azokkal tarthassam könnyebben a kapcsolatot akikkel amúgy naponta találkoztam.

Én se vagyok híve.

2014. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Félreértettél. Aki akar, szerintem ezen oldalak nélkül is megtalál.
2014. jan. 16. 16:03
 4/4 anonim válasza:
Velem is ugyan ez van, bàr mostmár nem igazán foglalkoznak vele de régebben néha kicsit kellemetlen helyzetbe kerültem de ettől függetlenül nem érdekel nem muszáj mindenkinek olyannak lenni.
2014. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!