Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Európa jövője (olvass lentebb)?

Európa jövője (olvass lentebb)?

Figyelt kérdés
Volt szerencsém Angliában nyelvet tanulni tavaly nyáron Bournemouthban, és azt tapasztaltam, hogy a szüleim elmondása szerinti 30 évvel ezelőtti állapotokhoz képest Anglia népessége, népösszetétele gyökeresen megváltozott. Míg pár évtizeddel ezelőtt a fehér angolszász- emberek uralták Angliát (95%-ban), addig mára egyes városok (pl. Bournemouth, London) népességének több mint a fele kicserélődött. Most a fehérek helyett arabok, négerek, sárgák sétálnak a nagyobb városok utcáin, s kétlem, hogy ezek turisták lennének. Ez lenne Anglia és Nyugat- Európa jövője? A fehér európai kihal, helyette jön az arab és a néger, s lesznek itt eurozulu, Anglisztán törzsek-országok?

2014. jan. 26. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgyis leszmajd egy háború ami véget vet ennek...
2014. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az angolok ezt maguknak koszonhetik, azt a sok bevandorlot azert engedtek be, hogy legyen aki elvegzi a kuli munkat, bagoert, illetve biztositva legyen az utanpotlas, gondolom nem lattal angolt take away-ben vagy hasonlo derogalo helyen dolgozni.
2014. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez van. A Föld mindenkié. Ha már pl. az amcsik konkrétan kiirtották Amerikából az eredetileg ott élő őslakosokat, vagy elküldték őket Európába rabszolgáknak. Amíg még csak rabszolgák voltak akiket halálra lehetett dolgoztatni addig tetszettek Európának a feketék. Most meg megy a hiszti.
2014. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem sajnálom őket, főleg az angol csürhét nem. Ők akartak multikultit, most egyék meg azt amit főztek. Unokabátyám 5 évet húzott le Birminghamban, ami köztudott tele van fekete és arab bűnözőkkel, este még férfiként sem célszerű sétálgatni a feketehordák támadásai miatt. Néhány hete történt, hogy késő este egy teljesen civil járókelőt eszméletlenre vertek a szegíny beilleszkedni vágyó feketék. Sohasem egyedül támadnak, hanem 3-5 fős hordákban.. Ha ezt ki mered mondani ott rögtön nácinak titulálnak. Ezért írtam, hogy megérdemlik azt amit kaptak. Norvégia és Dániának 15 év kellett, rájöjjön arra, hogy a szegíny afrikai és egyéb hordák egyáltalán nem akarnak beilleszkedni, nem érdekük asszimilálódni. Csak a gazdag asylum rendszert jöttek megcsapolni.
2014. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kelet- Európa jövője is elég gáz lesz.
2014. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont azt az Angliát sajnálod, aminek nem tudom hány gyarmata volt világszerte, amiken rabszolgaként tartotta a SAJÁT földjeiken a feketéket/indiaikat/akárkiket? Aztán elvitték őket Britanniába rabszolgának, mert ők maguk lusták voltak dolgozni... Hát én egyáltalán nem sajnálom őket, maguknak keresték! Amúgy meg személyes vélemény, de a randa, belterjes angoloknak jót tesz a vérfrissítés. Siralmas egy nép...

Egyébként nem kell annyira félni meg így lenézni a nem európaiakat, Angliában egy életképes angol orvos sincs, mind indiai, mert azoknak eszük is van... Tapasztalat!

2014. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!