Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szivatás! Hogyan szivassam...

Szivatás! Hogyan szivassam meg egy pletykás, nagypofájú öregasszonyt aki a (még) a kollégám? (lentebb bővebben)

Figyelt kérdés

Nos, a helyzet az h. közminkán-tanfolyamon vok még áprilisig, van egy nagypofájú öregasszony kolléganőm, akinek több füle van mint foga. És nagyon pletykás meg beleugat mindenbe,bunkó, alpári, már a többieknek is az agyára megy. engem pl. folyamat kipécézett magának, tegnap csúnyán összebalhéztunk, és még a szüleimet is a szájára (merte) venni!! Már szóltam a főnöknek, de a dolgozó, tisztességes, érettségizett szüleimet (meg engem, nekemis van érettségim, de sajna nem találtam munkát)szüleimet ne vegye senki a szájára, olyan meg vágképp nem aki ingyenélő, nagyszájú a semmire!!!Bár visszaszóltam neki, de ezt nem, fogom annyiba hagyni, majd ha vége áprilisba a közmunkának ő is, én is elmegyek, és valami jó ötleteket várok h mivel szivassam meg ugy hogy ne jöjjön rá (tudom amúgy hogy hol lakik, velem egy faluban) Nem éppen gyerekes dolgokkal akarom hanem ami égő, durva és FŐLEG HOGY NE jöjjön rá h én csináltam!!!

L/23



2014. jan. 24. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

Egy erős egyenes ember nem alacsonyodik le arra a szintre amihez te itt tanácsot kérsz.

Szemtől-szembe az igen, de igy, ez annyira piti...

2014. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
66%
Szard le! Már ugy sincs sok hátra neki!
2014. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát jó... De érted ezzel vitatkozni se lehet, mert én arra a szintre h orditozzak nemfogok lealacsonyodni, más is mondta h nem normális a nő.... már a hangjától ahogy meghallom lever a víz :S
2014. jan. 24. 16:00
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Ne foglalkozz vele, ne alacsonyodj le az ő szintjére, csak magadnak ártasz, ha haragot forralsz magadban.
2014. jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
"..... De érted ezzel vitatkozni se lehet, mert én arra a szintre h orditozzak nemfogok lealacsonyodni..." és az, hogy titokban meg akarod szivatni és röhögni a háttérböl az milyen szinten áll?
2014. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
jah, csak sajna az ilyenek élnek a legtovább... Elvihetné már a rák, (mindenféle rosszindulat nélkül) főleg ezekután h a szüleimet a szájára vette.
2014. jan. 24. 16:06
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

Roppant intelligens viselkedés az ő részéről, és ha bosszút állsz, a te részedről is pont annyira lesz intelligens a reakció.

Elhiszem, hogy rosszul esik és felháborító, értem, de hidd el: ezeknek a rosszmájú embereknek a legnagyobb büntetés a saját életük. Iszonyú szar lehet úgy élni, hogy mindenki hülye, szemét, stb, és folyamatosan hadakozik mindenkivel. Neki ebből áll a világa. Ez épp elég büntetés, nem?

2014. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 intrepid ***** válasza:
Ha cilinderzára van, törjél bele egy kulcsot. X@rjál a lábtörlőjére, vagy kérjél meg erre egy fiút. Használt sütőzsírt ne kidobd, hanem locsold szét az ajtaja előtt. Juthat az ajtajára is, amíg takarít, legalább nem ér rá keverni a X@rt. Most ennyi jutott az eszembe.
2014. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

meg kell keresni a gyenge pontjat, tanulmanyozd, mi az ami bosszantja es a lenyeg, mindig maradj nyugott, legalabb laccatra, de legjobb ha att tudsz billenni, h ez egy jatek.

nekem volt 1 idosebb kolegam, oreglegeny rigolyas...

eleinte en idegeskedtem a hulyesegei vegett, most utoljan o futott el tolem idegsokkos allapotban xD

komolyan sokszor varom h vmibe belem kosson, sajna egyre kevesebbszer.

2014. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%
6 Más halálát kívánni az még lejjebb van, mint amit itt eddig irkáltál. Most már megkérdem: te tisztában vagy azzal mit teszel?
2014. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!