Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan híresség, akiért...

Van olyan híresség, akiért nagyon durván rajongtok? Ha igen, mit vált ki belőletek?

Figyelt kérdés
Én egy énekesnőt annyira imádok, hogy meghalnék érte. Ha meglátom a képét, vagy meghallom a hangját szét akarok durranni, ha meg egy koncertre elmegyek már csak az óriási élmény hogy láthatom. A vicces, hogy egy 15 éves lány vagyok, heteroszexuális, az énekesnő pedig 42 éves.. :) egy normális 15 éves tinifiúkért rajong, én meg érte

2014. jan. 26. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó magam iránt rajongok! Imádom magam, egyszerűen imádom! :) Ha ez bűn, én bűnös vagyok :D
2014. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannak kedvenceim,de nem halnék meg értük, olyan hülye már nem vagyok, ha még a hideg is kiráz a hanguktól.Mégis ki az az énekesnõ magyar?
2014. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, magyar ráadásul, tehát van alkalmam találkozni vele. :) A nevét nem szeretném leírni, mert elég gáz lenne ha véletlen megtalálna itt valami ismerősöm és rájönne hogy a rajongásom már ennyire beteges.
2014. jan. 26. 20:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Én régen a Dido nevű énekesnőt szerettem nagyon. Talán annyi idős voltam mint te most. Nagyon szerettem a hangját, bár most is szeretem. De azért nem volt beteges rajongás. De kinőttem a rajongásból :)
2014. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, nincs, és nem is volt.

Soha nem láttam olyanért veszettül epekedni, aki amellett, hogy egy más világban él, és számára sosem leszek több, mint "egy a sok közül". Ráadásul valaki ilyenért akár meghalni is? Na nem. Akit ismerek és szeretek nagyon, azért persze. De valakiért, aki még a létezésemről sem tud?

Persze, van, akit sokra tartok, van kedvenc énekesem, sportolóm, de az ilyen szintű rajongást sosem értettem.

2014. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van és kb. ugyan azt mint belőled csak annyi a különbség , hogy nem magyar és fiús és 3 évvel idősebb csak nálam:DDD
2014. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Priviben elküldhetnéd a nevét, azért mégis kiváncsi lennék, hogy kiért halnál meg ilyen önkényesen.Hátha egy kicsit felébresztenénk az álmaidból.
2014. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Matthew Bellamy (Muse) :D Oda vagyok érte.
2014. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az egész 1D de legfőképpen LIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM <3
2014. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!