Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van esélyem a Japán fiúknál?

Van esélyem a Japán fiúknál?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) ha megtanulok normálisan beszélni Japánul és mongyuk ki megyek Japánba:) És ugye nekem tetszenek a szebb Japán fiúk akkor igy lehet náluk esélyem>> könnyen barnulok és igy barnásabb nyáron a bőröm persze télen kicsit fakóbb leszek .. és normlis inteligens lány vagyok! és pl. lehet náluk esélyem ? meg az idegenek közt kicsit visszahúzódó típus vagyok:/ de lehet náluk esélyem ?? mivel ugye én nem szeretek senkivel sem bunkózni és veszekedni:) de mondanátok a japán fiukról egy pár szót is ez mellett ?:)eöre is köszönöm!
2014. jan. 27. 14:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=P_E0J2WIfw0 én ilyesmikre gondolok:DD
2014. jan. 27. 14:15
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Hú bakker:)


Ritka szerencsétlen szutyok vagy..még hogy te "intelligens" :D .. le se tudod írni helyesen ezt a szót. Írni sem tudsz helyesen. :)


Na mind1. 12 évesen mindenki buta még..

Majd kinövöd.. vagy nem. :D

2014. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
mer mért ne lehetne rajtad múlik minden
2014. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De, hogy ha meg hallja hogy magyar vagyok ?
2014. jan. 27. 14:25
 5/13 anonim válasza:
95%

Ne mongyuk mán, hogy inteligens vagyol!

Mennyé Japánba, jó lesz az nekik.

2014. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

nem tudom, hogy igaz-e, de több helyről is hallottam,

hogy a japán fiúk/férfiak egy része (lehet hogy többségük?)

állítólag azt igényli, hogy a lány az ágyban

teli torokból visítson, mintha erőszakolnák.

állítólag a japán pasiknak ez bejön.

gondolom a szomszédoknak kevésbé...

:-)

2014. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jaja majd jó a fejedre tojnak
2014. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez megint olyan kérdés, mint hogy egy adott japán lánynak van esélye a magyar fiúknál?

Van, akinél igen, de van, akinél nem. Van, aki megőrül a japán lányokért, és van, aki bottal se nyúlna hozzájuk. Emellett ugye bőrszíntől és nemzetiségtől függetlenül a személyiség sem mindegy.

Ugyanígy a japán fiúkat sem lehet egy kalap alá venni. Lehet, hogy valakinek bejönnél, másnak meg nem.

Bár szerintem nehezen fogsz japánul megtanulni, ahogy látom, még a magyarral is vannak jócskán gondok.

2014. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"De, hogy ha meg hallja hogy magyar vagyok?"


ez akár előny is lehet.

egyrészt, mert vannak japánok, akik rokon népként tekintenek a magyarokra.

másrészt, a néhány éve történt fukushimai atomerőmű-robbanás után

Magyarország több japán diákot is befogadott

(ingyenes nyaralás biztosítása)

2014. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de előbb magyarul tanulj meg helyesen írni!


Persze, 127 millió emberből majd csak ki fogsz egy olyat, aki hajlandó szóba állni veled, de azért a j-popperekre ne nagyon számíts. Meg mivel európai vagy és ezért kellőképpen egzotikus, biztos lesz jelentkező, aki szívesen megdugna :) Az, hogy bemutatna-e a szüleinek, más kérdés.


Persze ez így fiatalon jó poénnak tűnhet, de nem ártana tudni néhány dolgot a japán kultúráról, társadalomról, a kulturális különbségekről és az interkulturális párkapcsolatokkal járó problémákról. Hidd el, az utóbbiból elég sok van és nem mindenki tud velük megküzdeni.

2014. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!