Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már régóta ázsiai származású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már régóta ázsiai származású (vietnámi, japán stb) barátot szeretnék. Lehetne esélyem ilyen származású fiúnál?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 20:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Ha találsz egyet, akkor mi zárná ki az esélyedet?
2012. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
Mi a búnánatnak neked olyan nemzetiségű fiú? Itt van a jó magyar farok, tessék vele élni :D
2012. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%
kicsi kukira vágyik:D
2012. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
nézz körül a kínai piacon, vagy keress egy japán tanárt...
2012. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell azért kimennie a piacra és tanárhoz sem kell mennie...


A Magyarországon élő ázsiaiak is járnak iskolába, dolgozni stb. Nem mind piacozik. + rengetegen gyönyörűen beszélnek magyarul, mivel itt születtek. Nem egyszer volt már hogy nem mondtam inkább semmit, mert úgy voltm vele hogy úgysem értik, aztán meg akcentus nélkül nagyon szépen beszéltek.

2012. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jesszusom nem unjátok még ezt a kinai piacot meg a hasonlókat?
2012. márc. 16. 20:32
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

A bizonyos etnikumok fétishszerű keresése azért eléggé előítéletes és felszínes emberről árulkodik. Az ember etnikai hovatartozása NEM befolyásolja hogy milyen személyiség, esetleg a neveltetés, de akikről te beszélsz azok itt nőttek fel.

Gondolom fiatal J-rock és anime fan vagy. Ezzel nincs is baj, de nézzed, én is szeretem, de ne erre alapozz, ne fetishizáld egyik népcsoportot se. Azért vedd észre, hogy van abban amit kérdeztél egy kevés rasszista jellegű felhang.

2012. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

akik eleve itt születtek/élnek azoknál szerintem simán.

nekem is nagyon tetszenek csak sajnos elég magas vagyok hozzájuk (170 cm) :(

2012. márc. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem nézek animét és 1 cseppet se vagyok rasszista ,pont én?? Érdekes lenne , eléggé roszzul itéled meg az embereket.
2012. márc. 16. 20:49
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :)
2012. márc. 16. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!