Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » ötletekre lenne szükségem....

ötletekre lenne szükségem. Van-e esetleg olyan téma. Dolog, ami titeket foglalkoztat? (pszichológia, lélektannal kapcsolatos). és, amire kutatás során választ is lehetne találni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Engem például az érdekelne, hogy mikor boldog igazán az ember? Mikor már elérte céljait, és révbe ért, nincsen már olyan a szeme előtt amit el szeretne érni, mert amit szeretett volna mindent elért. Vagy akkor, mikor azt a hosszú utat járja, ami során eléri élete céljait. Miközben küzd az álmaiért, és közben a csalódások mellett látja, hogy igenis van értelme, és várja a holnapot, hogy újabb lépéseket tehessen előre.

Az út végén vagy útközben? Mikor a boldogabb?

2014. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

gondolom dolgozat téma lenne, amit kutatási anyaggal támasztanál alá, ezért azt tanácsolom, a "vicc" mint témakörét próbáld szétbombázni. :)


Mit ér az emberek számára a móka, a hétköznapokban a jókedv, az öröm, és mikor milyen hatást tudnak kiváltani az emberekben a különféle komédiás helyzetek, történetek, pillanatok.


Egyszerű, mégis nagyszerű téma. :)))


Ha komolyabbat akarsz, akkor kutatásos alap felhasználásával talán kideríthető lenne, hogy az emberek milyen oknál fogva válnak külső elismeréshajhásszá, és nem önmaguk miatt tesznek valamit. Ez már mély víz, legalábbis számomra, mert még nem tudom az összes okot, választ, de most leginkább engem ez foglalkoztat. Remélem segítettem. :) 23f

2014. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen, érdekelne, miért állatiasodnak el az emberek.
2014. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm eddig még mind nagyon jó ötletek...és tényleg dolgozathoz kell..valami nagyon ütős :D
2014. jan. 31. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!