Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi van velem? Mit...

Szerintetek mi van velem? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Sokszor gondolok arra, hogy megölök valakit. Mindig is vonzott a halál. De mostanában már ha megbántok valakit nem érzem rosszul magam tőle, nem érzem hogy bocsánatot kellene kérnem. Persze megteszem, mert tudom, hogy azt kéne tenni, de nem érzek bűnbánást. Minden semmiségen feldühödök. Eddig olyan szakmákon gondolkodtam csak el amik halállal kapcsolatosak. Most vettem észre a sorrendet. Fokozatosan jutottam el olyan szakmához ahol ölni kell...

2013. dec. 28. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz.
2013. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
ohh ember. beszeltel mar errol valakivel? volna kivel? semmit sem tudunk rolad, milyen a csaladod, hogy nottel fel, marmint ha felnottel mar, mert hany eves vagy? milyen tapasztalataid voltak az emberekkel? mennyire tartod sajat magad? milyen elmenyeket eltel meg? gondolom nem sok jot, mert valami idevezetett, mert nem tunsz egy eredendoen rossz embernek, es le is fogadnam, hogy nem vagy az. lehet beszelned kene egy pszihologussal? nemtudom. de ne ess ketsegbe. es ne most valassz palyat, mert nagyot hibazhatsz. de mifele szakmakra gondoltal, ami a halallal kapcsolatos? bergyilkos? vagy hentes? nem, komolyan kerdezem. ohh ember. miota erzed ezt?
2013. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok.
2013. dec. 28. 17:02
 4/10 anonim válasza:
ne csinalj semmit. majd elmulik. koncentralj azokra akiket szetetst.
2013. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak 3 olyan ember van akiket tényleg szeretek.
2013. dec. 28. 19:13
 6/10 anonim válasza:
harom az egy egesz hadsereg:) csak 13 vagy, nagyon sokat valtozol akar fel ev alatt is, ne busulj. es figyi, nagyon sokanvannak am akiknek nincs buntudatuk ha megbantittak valakit. ez normalis. egy fiu vagy, nem angyal:) ne aggodj. de az a harom akiket szeretsz oket biztos nem szeretned negbantani. figyi nekem nagyon rendesnek tunsz vigyazz magadra.
2013. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nem irtad h fiu vagy csak felteteleztem. nagyon intelligensen irsz 13 eves letedre.
2013. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és igen, mondták már az írásstílusom.
2013. dec. 28. 20:18
 9/10 anonim válasza:
es meg lany is vagy:D sokat olvasol am? nagyon depis konyveket?
2013. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szoktam könyveket olvasni, de nem depiseket.
2014. jan. 1. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!