Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Próbálok leszokni a gépről....

Próbálok leszokni a gépről. Naponta hány órát engedjek meg magamnak?

Figyelt kérdés

Mennyi, amennyi még elfogadható? Napi 2 vagy 3 óra?

Én a 3-ea gondoltam, mert tévét nem nézek, így naponta belefér egy film, ha olyan kedvem van. Hetente pedig megengednék magamnak egy napot, amikor nem korlátozok semmit, mert szeretek sorozatokat nézni, 1 nap pedig egyáltalán be sem kapcsolom.

Ez így jó tervnek tűnik? Tényleg már az egész életemet elveszi a gép, le akarok állni vele.


2014. jan. 29. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
0 óra
2014. jan. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a filmnézés nem a gépezés kategória,inkább a tv-zéshez sorolnám.

a gépezés a net szörföt,a közösségi oldalakat jelenti,meg az ilyeneket,mint a gyakori.

amíg nincsen helyette más cselekvés,pl edzés,nő,addig meg ne szabj időkorlátot.

mert mondjuk olvasol helyette,ugyanott vagy,ülsz egyedül a lakásban,ennyi erővel már gépezhetsz is.

2014. jan. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Teljesen jólhangzik a terved:) de hidd el, ugy a legkönyebb leszarni, ha van más elfoglaltságd, helyette mondjnuk járj el edzeni, vagy futni, dolgozni esetleg :D és mire hazaérsz, leülsz a gép elé, megnézed a dolgaidat, benyomsz egy filmet és már alszol is rajta :D

Nekem is durva hogy mennyire nem érdekel a "melós" heteken a gép... Csak hazajövök és zZz :D

ha sulivan akkor mint most is, it ülök mint egy hülye, reggel meg inkább lógok pár órát suliból.

éss jah, a filmnézés, az TV-kategória, főleg ha bevan lőve az ágyaddal szembe és alszol egy jót rajta :D

2014. jan. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
El kell menni dolgozni (suli mellett) + javítani az átlagodon és akkor nem lesz még erőd az alváshoz se.
2014. jan. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért veszi el az egész életedet a gép? Miket szoktál gépen csinálni? Mert az sem mindegy, hogy értelmes/hasznos/szórakoztató dolgot, vagy csupán pótcselekvést?

Bár szerintem időkorlátok helyett inkább csak ésszerűen át kéne gondolnod, hogy mi az, amit tényleg kell vagy akarsz csinálni, és mi az, amit nem.

2014. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátkozz, Menj biciklizni, futni, jön az ősz, suli után sokat menj a szabadba. Szokj le a gépezésről, ehelyett amikor otthon vagy beszélgess a családoddal. Csak te tudod megváltoztatni az életed.
2014. aug. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!