Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Becsületnapja...

Mit csináljak? Becsületnapja tüntetés lesz pesten febr 8 án! Facen van esemény is,1x az egyik nácit kiosztottam azt még egyet. Utána jöttek még páran kommentelgetni és megfenyegettek.

Figyelt kérdés
Párom olvasta ezt mind. És megkért rá, hogy ne menjek ki. Van nekem 2 év felfüggem és több mint egy év vissza van még de közbe indítottak ellenem még egy eljárást. Igaza van abban, hogy nem kéne a fejemre még egy ügy. Tanácstalan vagyok. Szeretem őt és fontos nekem de fontosak az elveim is, ezt a náci demagogot nem szabad hagyni! 25F 31N
2014. jan. 30. 20:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
szerintem ne csinálj balhét.
2014. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kérdésed topikot tévesztett, és egyértelműen provokativ.

Kötekedni akarsz.


/Ha a felfügg. igaz lenne: Ha bajba kerülsz egyébként felfüggesztettel, akkor véged, szépen be kell vonulni a büntetés végrehajtási intézménybe. akkor pedig lőttek az életednek./

2014. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát, nem vagyunk egy szinten.
2014. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Ennyit arról hogy a nácik balhéznak meg kötekednek. Az ilyen provokáló férgeket kellene a rendőröknek is begyűjteni nem a békésen emlékezőket.
2014. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

inkább maradj,nehogy veled statuáljanak példát!!

amilyenek a bírók még életfogytott kapsz:DD

2014. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bármiféle világnézettől függetlenül szerintem nem olyan nehézség leélni egy életet úgy, hogy nem követsz el sorozatban köztörvényes bűncselekményeket.


Inkább okulj a múltból, dolgozz rendesen és örülj, hogy van párod aki egyáltalán szóba áll veled.

2014. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
bűnöző vagy, ne ugrálj! pont olyan csürhe vagy mint akiket ütsz
2014. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem provokatív a kérdésem! Csak tanácstalan vagyok.. és mindenki mellőzze a politikai gondolkodást... az most részlet kérdés... am nem vagyon köztörvényes bűnöző se, nem kéne ítélkezni mert nem ismertek. Kérdésre válaszoljatok azt annyi!
2014. jan. 30. 21:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha a saját viselkedésed kontrollálásával töltenéd a napjaidat, és nem másokat próbálnál megjavítani, akkor nem lenne felfüggesztetted, nem veszekednél facebookon másokkal, nem is minősítenéd őket, és nyugodt, boldog ember lennél, büntetőeljárások nélkül.
2014. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem ez a tüntetőket lejárató kérdés akar lenni
2014. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!