Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyon sok...

Miért van az, hogy nagyon sok "kismama" aki az interneten commentel azt hiszi, hogy azért mert van gyereke most már körülötte kell, hogy forogjon a világ?

Figyelt kérdés
Ilyesmikre gondolok: [link]
2014. febr. 1. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem attól nem forog a világ egy kismama körül, ha átadjuk a helyünket nekik. Én nő vagyok, és világéletemben átadtam a helyem idősnek, terhes nőnek, kisgyermekesnek. Én is voltam terhes, nekem is jólesett, ha valaki átadta (volna) a helyet, sokszor le sem ültem, megköszöntem, mert csak 2-3 megállót utaztam. Egyszerűen az embereknek jól esik a figyelem.. ennyi. Ja, és terhesnek lenni azért nem olyan "könnyű" ám, mint sokan gondolják. Főleg a vége felé.
2014. febr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mert ilyenkor pár évig el vannak varázsolva.
2014. febr. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!