Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mióta kismama vagyok, azóta...

Mióta kismama vagyok, azóta csak a gyerek körül forog a világ. Ti is így voltatok ezzel?

Figyelt kérdés
Sokszor rászánom magam, hogy most akkor elmegyek vásárolni magamnak, de azt veszem észre, hogy én részemre még egy zokni se került a kosárba, de a gyerek részére meg már igen. Akármelyik boltba megyek, első utam a baba osztályra vezet. Mindig a kis jövevénynek nézek ezt azt, magamnak meg semmit, sokszor el sem jutok a felnőt részlegre.
2011. aug. 1. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül de én már a komolyabban tervezgetés időszakában is igy voltam ezzel.
2011. aug. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, így vagyok én is ezzel, minden elsősorban a baba körül forog az én életemben is, de azért magamról sem felejtkeztem el. Ugyanúgy festem és ápolom magam, és bizony, igaz, hogy a babánknak többet vásárolok, de azért magamra is ugyanúgy veszek ruhát, mint azelőtt és ugyanúgy elmegyünk a férjemmel kikapcsolódni, bár ritkábban, mint azelőtt.
2011. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is hasonlóan vagyok ezzel, bár magamról sem feledkezem meg :) Nekem is első utam a baba osztály bárhová is megyek, de utána mindig fordítok időt a saját igényeimre is. Férjemmel is ugyanúgy eljárunk moziba, vásárolni, vagy csak szimplán kirándulni.

2011. aug. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincsen semmi baj ezzel.Sőt, nálam ez természetesen a szülés utn is így maradt,már 2 éves a lányom. Egy dolog viszont borzasztóan bántott:

amikro az én születésnapomra és karácsonyra is babaruhákat kaptam vagy valami babaának valót. Na az rosszul esett.

2011. aug. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Normális, de én nem így voltam vele. Persze én is jártam úgy, mint te, hogy teljesen más miatt indultam vásárolni, aztán csak a gyerekeknek vettem valamit, de azért magamról sem feledkeztem meg soha. :)


Nekem fontos, hogy az anyaság mellett nő, feleség és barátnő maradjak, így mindenre és mindenkire szánok időt. Sajnos sok barátnőm eltávolodott a társaságtól, mikor anya lett, mert egyszerűen másról sem bírt beszélni, csak a terhességről, szülésről, gyereknevelésről.

2011. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

jaj azt én nem szeretem, körülöttem mindenki a babáról beszél, a szülésről és olyanok is fel akarnak készíteni akiknek nincs is gyerekük még. A páromon kívül mással nem szeretek erről beszélgetni.A szülésről meg hallani sem akarok,majd megtudom milyen ha oda kerülök.


Nem hanyagolom el magam, mindig próbálok a lehető legjobban kinézni. De mióta a baba a hasamba van, egyszerűen csak neki vásárolgatok.

2011. aug. 1. 11:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vár baba lenne, nyilván nem vásárolgatnál neki. Ez teljesen normális, és rendben van.

Szép babavárást. A szülésre meg még ne is gondolj. Minden rendben lesz.

2011. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!