Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismama vagyok!...

27 hetes kismama vagyok! Világ életemben volt folyásom -fehér, néha átlátszó -, most is van néha több néha kevesebb, nem viszket és nem ég, tehát igazán panaszom nincs! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az orvosom mondta h itt nem szoktak kenetvételt csinálni (hüvelyváladék vizsg.)csak ha gond,panasz van!De én úgy izgulok ettől!Nem szeretném ha baja lenne a pindúromnak!V nyugodjak meg a seggemen?Mit csináljak?Felesleges aggódnom?Remélem tudtok segíteni,megnyugtatni!
2008. jún. 14. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Pedig illene levenni a kenetet, mert nem kell tunetnek lennie egy Streptococcus fertozesnek minden esetben.

Kerd meg, h csinalja meg, mert az teged megnyugtat.

2008. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De nem lesz késő a jövő héten?

akkor már 28 hetes leszek!

2008. jún. 14. 13:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem csináltak. De ha mindenképpen szeretnéd, hogy vegyenek kenetet, és az orvosod, nem nagyon akarja, trükközz egy kicsit. Mondd azt, hogy úgy vetted észre, mintha most több lenne és aggódsz. Ha ekkor sem veszi le akkor menj el egy másikhoz, még ha nem is váltasz, de legalább valaki vegye már le. Nah meg ha kéred köteles levenni. Tudom néha nehéz "erőszakosnak" lenni, mert olyan meggyőzőek az orvosok, de próbáld meg. No meg a folyás ha nem természetes és mondjukvan gombád, akkor az viszket... nekem már kb 6 hete sárgás, azóta már vett a doki kenetet többször is de szerencsére semmi gond. Szóval ilyenkor azért változik. Sok sikert és ne aggódj!

Szűlés előtt úgyis leveszik és ha esetleg gombás lennél akor majd kaptok antibiotikumot!

39 hetes 3 napos kismama

2008. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz késő. Ha valami probléma van, bőven kigyógyulsz szülésig! Nekem is csak most fognak venni a 37. héten mintát!
2008. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, hétfőig nem lesz baj, de akkor menj el, és nyugi!!! ;))))
2008. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm lányok!Jövő héten-hétfőn-felhívom és elmegyek hozzá!Megnyugodnék,az biztos!:-)))
2008. jún. 14. 13:07
 7/9 anonim ***** válasza:

"Szűlés előtt úgyis leveszik és ha esetleg gombás lennél akor majd kaptok antibiotikumot!"


Azert ne keverjuk a szezont a fazonnal :) Gombara nem jo az antibiotikum, hanem bakterialis fertozesekre (tehat virusra sem) Elsosorban a Streptococcus fertozes veszelyes a babara, ha szules kozben az anyukanak van es nem kezeltek ki, de ezt a 36. heten mindenkeppen meg kell nezniuk, ne hagyd lerazni magad!

Minden jot!

2008. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szóval,akkor nem vagyok elkésve.....babucinak nem lehet baja míg odabenn van!???
2008. jún. 14. 13:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Tavol alljon tolem, h ijesztgesselek, de azert is szoktak koztes idoben is nezni a kentet, h ne jusson fel fertozes, mert az gyengitheti a burkot.

Allj a sarkadra nyugodtan jovo heten.

2008. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!