Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? 18 éves vagyok....

Mit tehetnék? 18 éves vagyok. Hosszú kapcsolatok híve.

Figyelt kérdés
Van barátnőm, 1 éve ismerjük egymást, fél éve vagyunk együtt. Fiatalságunk ellenére komoly terveink vannak egymással a jövőre nézve.Mindent megoldunk együtt, folyton pörgünk de! Szüleim ellenzik, hogy egy nővel legyek,ne bulizzak és zavaró mert érzelmeimre néha kihatnak,sikerül belém beszélniük, hogy ne legyek ilyen, és olyankor nem érzem magamat önmagamnak. kérdésem a következő: Ha valakinek,van barátnője/barátja, az is ki tudja magát tombolni a párjával fiatal korában?
2014. febr. 2. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sokaknak nem való még kapcsolat fiatal korban.Aki ilyen bulizós,fesztiválozós,csajozós srác,annak elég sok lemondással jár ha barátnője van.Ha ezeket vállalod érte,és be is tudod tartani,úgy érzed ő az igazi,akkor nincs semmi gond. :) Ja és kölcsönös a dolog.Ismerek olyan párt akik már évek óta együtt vannak így,és vannak veszekedések időnként,de mégis jól megvannak,pedig távkapcsolatban élnek.
2014. febr. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, pont arra lenne szükségem, hogy biztassanak, és nem arra hogy ellenezzenek, mert véleményem szerint, a legtöbb ilyen kapcsolat főleg a környezet ellenzése miatt megy tökre. Magunknál is tapasztaltam olyat, hogy vitatkoztunk, aztán megkérdeztem hangosan, mi miatt is veszekszünk? és kiderült, hogy nem is egymással volt bajunk, hanem csak az egész napos stresszt vezettük le egymáson.
2014. febr. 2. 01:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Az nem gond, ha van vita köztetek, csak ne essetek túlzásba.
2014. febr. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hülyeség ez a fiatal vagy tombolj. És aki nem akar tombolni? Én 17 évesen se akartam mikor megismertem a vőlegényem és most 24 évesen se akarok az esküvő előtt 3 hónappal ahogy ő se.

De helyette eljárunk hétvégente házibuliba a közös barátokkal, járunk programokra , kirándulni, világot látni. Ez nem élés? Miért az számít hogy hány emberen mentél végig az életed során? Lényegtelen, mindegyik egyforma csak más a körítés, szóval hajrá.

2014. febr. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bár itt lennétek és elmagyaráznátok a szüleimnek is! köszönöm!
2014. febr. 2. 09:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem jó egyetlen emberrel leélni az életedet úgy, hogy már ilyen fiatalon megismerted. Nem lesz semmi összehasonlítási alapod! Talán még most nem, de hosszú

ú évek múltán felébred majd benned a kíváncsiság nagy valószínűséggel, hogy vajon milyen lenne egy másik valakivel?

2014. febr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!